Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, ha az osztálytá...

Mit csináljak, ha az osztálytársaim gúnyolódnak rajtam, hogy megbuktam forgalmi vizsgán?

Figyelt kérdés
2017. márc. 26. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, szard le őket.
2017. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

FOrgalmin az a ritka, aki nem bukik meg min. 1x-er.

Ami ciki az a kressz lenne, mert az tényleg csak tanulás kérdése, főleg hogy diák vagy.

2017. márc. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
ahova én járok vezetni, ott azt mondták a ⅔-a bukni szokott forgalmin... ismerek olyat, aki 2x bukott rajta. majd abbahagyják a gúnyolódást. amúgy meg ha esetleg olyanok gúnyolódnak akik még meg sem próbálták akkor én a helyükben nem mondanék semmit.
2017. márc. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az a baj, hogy megbuktál, mert ha az osztály nagymenője bukott volna meg, azt még menőnek is tartanák. Sajnálom, gondolom az a kategória vagy, hogy bármit csinálsz, szivatnak. Sajnos tudom én is hogy milyen ez :/
2017. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük, fiú vagy lány vagy? Fiúk körében elég gyakori hogy versengenek egymással, hogy melyikük a " jobb sofőr ". Aztán az olyat akit meghúznak vezetésből elég gyakran kikezdik. A lényeg hogy ne emészd magad emiatt, sokszor amatőr dolgok miatt meghúzzák az embert forgalmi vizsgán, kicsit olyan "bullshit" kategória ez. A való élet amikor már te vezetsz felügyelet nélkül,már teljesen más lesz, azalatt a 20-30 óra alatt nem tanulsz meg normálisan vezetni. Emiatt még nem leszel rosszabb sofőr. Min buktál meg egyébként, mi volt a hiba?
2017. márc. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!