Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam melyik a...

Melyiket válasszam melyik a meg bizhatóbb?

Figyelt kérdés
autó vásárlása előtt állok leginkább golf/bora kombit esetleg B5-ös passat. ezekből a Sima alap 1.9 TDI-t és a 110 lovas PD-t az Afn motorkódosat. szerintetek melyikkel járok jobban? és a 90 lovas tdi-hez képest mennyire érződik erősebbnek a PD?

2017. márc. 29. 20:25
 1/3 anonim válasza:
Golf:1.9TDI
2017. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyikkel se fogsz jól járni, mivel ezeket előszeretettel veszik a fiatalok, akik aztán mindent adnak neki csak normális szervízt nem. Szétrúgják, hajtják, nincs ezzel semmi baj, csak utána ne legyen orvos nyugdíjas házaspártól az autó. Boránál talán nagyobb eséllyel fogsz ki kevésbé szopósat, de abból eleve kevesebb van, szóval kisebb a kínálat. Nekem 1.9 PD TDI A4-em volt, 130 ló, utána melóban vezettem 1.6 TDI-t. vVn ugye köztük jó 40 lóerő különbség, de azért magas fordulaton a kis caddy kerekei is kipörögtek keményebb váltásnál :D szóval szerintem fun az is. Bődületes különbség vezethetőségre ez alapján nem hiszem h van a PD TDI és TDI között, pedig amit vezettem TDI még gyengébb meg kisebb is volt ugye.
2017. márc. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 BiTOPro97 ***** válasza:

#2 + Bora disco patkány autó is van bőven. De jól mondja amúgy, minimálisan több esélyel úszod meg, ha friss import autó, és mondjuk teljes német szervízkönyves az autó.


Ez amúgy veszett fejsze nyele.

2017. márc. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!