Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]



1. Ilyen autót szerettem volna már régóta, szerintem jó állapotú és jól felszerelt, csak sajnos lassan 20 éves...


2. Nem annyira ismerem a márkát, de többnyire jót hallottam róla, kevés km, fiatalabb, kevesebb extra...


Szerintetek megéri megvenni valamelyiket?



2017. márc. 11. 10:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A kia elég csúnya szerintem, én nem venném meg.

fél milliót meg nem adnék egy 19 éves autóért.

2017. márc. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Tomcatters ***** válasza:
Haat en enyhenszolva erosen Honda fun vagyok,ugy,h nem kerdes,h ÉN a civicet választanám,csak nagyon esznel kell lenni,mert sok a boyracer szethajtott autó,mondjuk inkabb a csapotthatura jellemző,ez mar jo pont,h sedan ,ebbol talalni megkimeltet ,tovabba figyelni kell a rozsdasodasra, foleg hatso kerekjaratiiv es also kuszoboknel ,ennek jo pont,h ott az alvazszam ,ami ha magyar forgalombehelyezesu,egy egyszeri regisztracios dij ellenebe ugyfelkapunal lekerdezheto az eloelete... Futasteljesutmeny
2017. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Donald J. Trump ***** válasza:
100%
Nézz utánna az előéletnek (biztosítási történet, ügyfélkapu, márkaszervíz), különösen a Civic esetében. M-es rendszám, de ha kitűnő állapotú akkor miért is adták el? A Rio meg kétségkívűl népszerűtlen típus, de eléggé lehet ütni-vágni - akár hihető is lehet a nyugdíjas sztori. A KIA a kissebb zsákbamacska, plusz a környezetvédelmi normáknak is az felel meg jobban (a Hondával pl. már nem mehettél volna szmogriadó alatt).
2017. márc. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor továbbra is nehéz ügy, hogy megérné e a Honda vagy sem.
2017. márc. 11. 11:44
 5/21 anonim ***** válasza:
Szépnek tűnik a Honda, csak hát kereskedőnél van... Úgyhogy azon ők is szeretnének keresni, és ki tudja mennyit tekertek az órán.
2017. márc. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%
Kia-t a helyedben hanyagolnám. Inkább a Honda, már csak azért is, mert az japán, és megbízhatóbb! Másrészt olyat vegyél, ami szíved álma. Na azzal törődj, hogy pár évvel fiatalabb... A km óra állás meg vakvágány. Visszatekert is lehet!
2017. márc. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben viszont az M-es rendszámú Hondát hanyagolnám. Ez így alapból látszik, hogy külföldről behozott roncs lehet, és nem hiába adják el. A Honda jó irány, csak ne pont ezt.
2017. márc. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Tomcatters ***** válasza:
100%
Rendszamot nem is figyeltem ..... valoszinuleg igazuk van az elottemszoloknak sajnos
2017. márc. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ, hogy mire kell. Ha álmaid autóját keresed akkor Honda, ha viszon az a cél, hogy eljuss A-ból B-be, viszonylag kis költségen akkor a Kia. Reálisan gondolkozva a Kia fiatalabb, kevesebb kilométer, kisebb fentartási költség, mert ugye az alkatrész ára töredége a Hondáénak
2017. márc. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 imadomazautokat válasza:
68%

Szerintem érdeklődd meg, hogy külföldről behozott-e. Az M-es rendszám nem jelent semmit, az is lehet hogy rendszám cserét kapott. A km meg ritka ha nincs vissza tekerve.

Külföldről behozott Hondák jobbak mint amik itt vannak, ott jobban vigyáznak rá!

Nekünk 26 éves civic van, sose állt meg, mindig elvitt minket oda ahova akartuk, persze, mindent megkapott amit csak lehetett!

Én a helyedbe a Hondát választanám, Japán autók a legjobbak.;)

2017. márc. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!