Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A műszerfal nyöszörgéseit,...

A műszerfal nyöszörgéseit, csörgését meglehet szüntetni valamilyen módon?

Figyelt kérdés
astra g-ről lenne szó, a műszerfal és az ajtókárpitok eszméletlenül nyöszörögnek...

2017. márc. 30. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem lehet vele. Maximum minden fáradt műanyagot lecserélsz,de az nyilván nem éri meg.
2017. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
bolhák cseréje?
2017. márc. 30. 06:27
 3/6 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne,bár nem nyöszörgés hanem valami rezonálás inkább...csavarok újrahúzásán gondolkodtam
2017. márc. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer elvittem az autómat egy autótakarítással foglalkozó céghez, teljes belső tisztításra. Valamilyen szilikon alapú, aerosolos illatosított ápoló cuccal úgy kifújták a műszerfal, és egyéb műanyag alkatrészek illesztéseit, hogy utána évekig néma csend volt az utastérben, pedig néhány helyről már nekem is idegesítő ciripelések és nyöszörgések jöttek.

Ha tudná az ember, hogy mit használtak, szerintem házilag is megoldható lenne.

2017. márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csavart cseréltem,fúrtam,bolháztam minden de nem lett sokkal csöndesebb. 15-20 éves autóknál ez velejáró dolog már. Gondolom ebbe a korba esik a te autód is
2017. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bolhákat akkor kell cserélni, ha nem szorítanak rendesen. Nekem is volt Astra G autóm, ott nem rezonált semmi jóformán, vagy legalább is nem figyeltem fel rá...
2017. aug. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!