Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akik agybafőbe tuningolják az...

Akik agybafőbe tuningolják az kocsijaikat, meg alapból gtr és társaival járnak, vagy esetleg olcsóbb, de tuningal erős autóval miből élnek? Valaki mondja már el

Figyelt kérdés
vagy mindenki gyárigazgató lenne, meg vezető beosztásban??? én meg 3 helyen dolgozok és örülök hogy a g-s astrára futotta..

2017. márc. 30. 07:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
jol fizetett alkalmazottak, menedzserek, vallalkozok.
2017. márc. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%

"én meg 3 helyen dolgozok és örülök hogy a g-s astrára futotta.."


Ez mar sajnos a te hibád.......

2017. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%

Elég csak szétnézned, merre megy el a lóvé.

Egyszerű, de ha nem elég korszerű a fűtésed, már 10-15 ezret vesz ki feleslegesen a zsebedből havonta, a fűtési szezonban. Vagy rosszul válogatod meg, hogy honnan veszed a kaját, tisztálkodószereket, stb.

Nekem van pl egy hely, ahonnan veszem a tisztálkodó cuccokat, mosószert, stb (háztartási vegyszerek), és kb fele annyiba kerül, mint a normál boltban (ugyanaz a márka és minőség)

Ezen felül, nyilván van az újgazdag hülyegyerek réteg, akinek apuci adja a lóvét, hogy megvegye és szarrá tuningolja a GTR-t, de a többség az olyan körökben mozog, és így van rá idő, pénz, ismerettség.

Pl autószerelő. Akkor megvan az ismerőse rá, aki olcsóbban beszerzi az alkatrészeket, megvan a hely, ahol lehet szerelni, és megvannak a cimborák, akikkel kölcsönösen segítenek egymásnak autót építeni (én mindig így csináltam). Így munkadíj nincs, ami egy autótuning, átalakítás szerves részét képezi (max egy rekesz sör, amit a műhelyben a kész mű mellett állva/ülve elszürcsölgettek), olcsóbbak az alkatrészek, mint ha Kiss Pista bemegy Gipsz Jakabhoz, hogy "ilyet rendelj öcsém". És azt se kell elfelejteni, hogy ezek a megszállott autósok, amilyen én is voltam régen (most is lennék, csak már nincs rá időm) általában azt a pénzt, amit más otthagy a kocsmában, diszkóban, ruhaüzletben, wellness hétvégéken, stb, azt mindet beleönti az autójába. Így az átlag benzinvérű mukit azért látod az agyon tuningolt autóból szakadt, olajos melegítőben, vagy szerelő ruhában kiszállni, mert a bőrkabát (70-100ezer), márkás farmer (20-30 ezer), márkás póló (10-15 ezer), napszemüveg (30-70 ezer), stb ára az mind a géptető alatt bújik meg, és lóerők formájában üvőlt.

Persze van az újgazdag hülyegyerek, aki az említett márkás cuccokban száll ki a rommá tuningolt GTR-ből, de annak a keze még a büdös életben nem volt olajos.

Ha tudod, hogy neked erre kell a lóvé, akkor meghúzod magad, megélsz havi 50-ből (fűtési szezonban +25-30 ezer), mert nem szórod el a lóvét, és marad arra, hogy patent verdával szaladgálj. Mert van, akinek ez számít. Aztán jön a család, gyerek stb, és beteszed az évekig féltett autódat egy garázsba, hébe-hóba ránézel, mert hajtanod kell a verklit, megbolondulsz az élet baromságaitól, mert tudod, ha már tele van mindennel a tököd, ott van a biztos pont az életedben, AZ AUTÓD, ami megnyugtat, és szinte eufórikus állapotba kerülsz, ha csak az illatát megérzed, és elfelejtesz arra a pár percre minden szart ami körül vesz az életben.

Ez az egész a látszat ellenére főként erről szól.

2017. márc. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%
Ha nincs családod, gyereked, havi 150-200-ból is futja ilyenekre...
2017. márc. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
már van család,gyerek, de ez akkoris durva... havi 360.000 forintot hazahozunk ketten...
2017. márc. 30. 08:39
 6/19 anonim ***** válasza:
87%

Nagyon egyszerű.


1. Akinek van annak sok van. Középréteg itthon nem nagyon van. Valaki vagy alig tud megélni, vagy bőven keres.

2. A drága dolgok feltűnőek. Hiába van kimutathatóan a legtöbb embernek alap suzukija / fordja / opelje. Hiába nő a kocsik átlagéletkora folyamatosan, nem a 127. lerobbant Suzukit fogod megjegyezni amit ma láttál hanem azt az agresszívan dübörgő drága kocsit akinek a tulaja úgy teszi meg a piros lámpák közti 100 métereket, hogy mindenki hallja.

3. Egyike a tipikus "szegény" mentalitásoknak amikor bármit ami az alapnál jobb azt elérhetetlennek tekintünk, miközben lehet, hogy annyira nem is megfizethetetlen az.

2017. márc. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nyugodjál meg először is! Ez a kérdés nem is kérdés tulajdonképpen hanem egy szociográfiai kép. Azt fogadd el hogy az élet nem igazságos, hisz van aki beleszületik a tutiba, van akinek meg egy merő kínlódás az élete akármit is csinál. Lehet ellene kapálózni, van akinek sikerül a kitörés, de a többség megmarad annak akinek született (csórónak), mert a személyisége erre predesztinálja.
2017. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

6-os, igaz

Nekem ha nem lenne családom, akkor jutna bőven az ilyesmire, főként időm. Mert pénz az éppen lenne rá, de arra sincs időm, hogy megcsináljam (megcsináltatni meg nem fogom, mert abban már nincs öröm), meg arra sincs, hogy kiélvezzem. Így marad a garázsban beszipkázott illat, ami lenyugtat, ha már éppen szétrobban készülök, és ha csak arra a pár percre is, de visszahozza a fiatalabb énemet, a szép dolgokat, időket, amikor még csak én meg AZ AUTÓM voltunk. Hiába van elcseszve az egész életem, időnként az a pár perc elég, amit kettesben vagyok AZ AUTÓMMAL, kikapcsol az agyam, megszűnik minden, feltöltődök, és talán nem bolondulok bele a mindennapi életem szarságaiba. Nekem erről szól. Aztán kinek a pap, kinek a paplan...

2017. márc. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%

Nagy társadalomkritika nélkül:

No cigi, kávé, 200.000es mobil gucci ruhák havonta stb stb. De mondhatnám az ezerféle fehérjét, tápkieget szedő áltestépítőket is. Mindenkinek arra van pénze amire akarja. Én a Golf-omat abból a pénzből építem amit nem költök el cigire, kávére, piára stb stb. Mindenki máshogy priorizál. Ez volt az átlagember rész, aki efelett áll arról meg felesleges beszélni

2017. márc. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3-as (és gondolom 8-as is) Milyen kocsid van? Láthattam valami rendezvényen az utóbbi időben?:)
2017. márc. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!