Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet? Porlasztó...

Mi baja lehet? Porlasztó probléma.

Figyelt kérdés
Jikov porlasztóm annyira széttkopott, hogy már a beállító csavaroknál a mente is kinyíródott, és egyébként sem reagált már szinte semmire, ezért lecseréltem Dellortora. Teljesen meg vagyok elégedve, menni megy, szépen reagál, pontosabb... Ugye ezen csak alapjáratot lehet állítani, de mégse... Gyakorlatilag, ha nézem, emeli az alapjárat állását, de ha fel van téve, nem reagál, nagyon magas az alapjárAt, hiába álítgatom, nem csinál semmit. Vagy elkezdi azt, hogy egyszer nagyon pörög, aztán leesik a fordulat, majd újra pörög... Menet közben jó, húz, nem fullad, megállásnál viszont kis gáz kell, hogy ne fulladjon (gondolom magas alapjárat miatt) aztán már tartsa magát, bár menni akar. Rosszul rakhattam össze valamit?

2017. márc. 30. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!