Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi tévő legyek?

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

X-lite 802 rr Pár nappal ezelőtt vettem a magyarországi hívatalos importőrtől.

2 alkalommal viseltem. 1: hazamotoroztam benne kb 25km. 2: Ma elmnetem vele egy kisebb körre :80 km


Azt hiszem hibásan választottamméretet, mert a homlokom két szélén enyhe fájdalmat érzek, ami a sityka szorítása miatt lehet.

A boltban pont nem éreztem semmit, azon kívül, hogy nagyon fog mindenhol.


Nem tudom tágulhat még, hiszen csak 100 km van benne, és ez verseny sisak, ami nem a kényelméről híres.

/Vagy becumiztam/ , visszavigyem-e, már amennyiben visszalehet egy nagyobbra cserélni.



2017. márc. 30. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

Egy ilyen agyhalott hogy ülhet motorra?

Fel kell hívni a boltot, vagy még inkább visszamenni, patyolat tiszta termékkel, és elsírni értelmesen, tisztelettudóan, hogy mi a gondod, és hogyan lehetne megoldani. Ha normálisan viselkedsz akkor ők is azok lesznek és segítenek találni valami megoldást.

Vagy fellövöd ebay-re 80%-os áron

2017. márc. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, hogy olyan kedves jelzővel illettél.


Köszönöm, hogy szántál időt a válaszadásra is.


Egy hibát elkövettem:

Másképpen kellet volna fogalmaznom, hogy te is értsd.

Ez egy verseny sisak, elég paszentos, nagyon jól körbe fogja a fejemet, és főleg az első párszáz kilóméteren szorosabb,mint a hátralévő használatban eltöltött ideje alatt lesz majd.


A homlokomon csak az első napon éreztem enyhe kellemetlen érzést, feltételezem, attól, hogy kidörzsölte a fel és levételelnél. Napról napra, percről percre egyre jobb.


Véleményem szerint ez egy brutál jó fejvédő.


Üdv: Agyhalott :)

2017. márc. 31. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Akkor leírom, hogy te is értsd, az volt a kérdésed, visszavigyed-e ha egyáltalán lehet. Leírtam, hogyan lehet visszavinni, hogyan lehet cserélni valamit. Versenysisak, húha, egy ugyanolyan termék a boltnak, mint bármi más, csak neked csak szám, hogy versenysisak.
2017. márc. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
75%
Te mekkora egy nagyarcú idióta vagy #3-as!
2017. márc. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem,itt nem arról van szó, hogy húha, hanem egy versenysisak első 2-300 km ig nagyon szorít. Eddig még személyes tapasztalatom nem volt, de így pár nap használat után "ráállt" az arcformámra. Egy ilyen téren tapasztalt válaszadóra vártam, erre te okoskodsz, meg huhogsz, mint egy bagoly. Hát nem érted?T Nem az volt a konkrét kérdésem, hogy vissza vigyem-e, és azt hogyan, s miként.
2017. ápr. 1. 22:39
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
első! ne erőlködj a sok fas zság nem fér a fejébe ezért nagyfejű és nem fér bele a bukóba :D
2017. ápr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó! Értelmes hozzászólásoddal emeled a topic szellemi színvonalát. Miért írtál ide? Tiszta " Mónika show" fíling.

Hajrá! ;)

2017. ápr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!