Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes-Benz C-osztály W202...

Mercedes-Benz C-osztály W202 mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Szóval, az első generációs C-osztályról van szó, 1.8as benzines motorral, automata váltóval.


Mindig is érdekeltek, vonzottak a régi Mercedesek.


Most lenne egy eladó darab, ismerőstől, főként esztétikai hibákkal. A kaszni eléggé rohad, azt kéne helyrehozni.

Amúgy motor, váltó, futómú jó.

Fent említett motorral váltóval szerelt autó. Mennyire megbízható motor ? Mik lehetnek a buktatói ? Érdemes lenne belevágni ?



2017. márc. 31. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha rohad akkor ffelejtos,tekintve hogy az osszes ilyen mercinek a vasoxid okozza a halalat!
2017. márc. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BiTOPro97 ***** válasza:
A tepsi, és igen ha rohad a merci akkor felejtős, ez a tepsire duplán igaz.
2017. márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rothadó kasztni sajnos egy folyamatos pénztemető(Mercitől függetlenül)Hiába akarod tisztességesen megcsinálni,1 de max 2 téli autózás után ugyanúgy jön majd elő mellette.Szépek egyébként W202 szériák,csak sajnos már megöregedtek.Legtöbbnek a küszöb,kerekív,ajtók alja látványosan karfiolosodik,és akkor még nem láttad az alját,a belső részeket,üregeket...Itthon nem hiszem,hogy találsz olyat ami tényleg rozsdamentes,vagy ha igen akkor horror áron.Egy időben én is nézegettem őket,talán 4-5 néztem meg utánna föladtam..
2017. ápr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régi 90-es évek beli mercik azért rohadnak, mert a fényezésük egy akkor új vízbázisú festékkel történt ami nem túl ellenálló. De az aljuk amik kaptak anno egy alvázvédőt, nem is rohadnak. szóval ha a kaszni kap egy rendes lakatolást és egy fényezést nincs vele nagy baj. Az M111-es blokk pedig egy megbízható faék. Ha adsz neki olajat a világból kimegy, és visszajön.
2018. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!