Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mercedes E-osztály '98-as...

Mercedes E-osztály '98-as évjáratnál mennyire megbízható az 5 sebességes automata váltó?

Figyelt kérdés
Sok jót hallottam erről a kategóriáról, találtam és meg is néztem 2 kiszemeltet. Az egyik manuális míg a másik automata váltóval van szerelve, mind kettő autó avangarde felszereltségű. Nem tudom eldönteni, hogy melyiket lenne érdemesebb. Esetleg valakinek tapasztalatok az E osztállyal kapcsolatban?
2011. okt. 11. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
A Mercedes automata váltó kiforrott, nincs velük baj.
2011. okt. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél ilyen idős E-Klassét, legalábbis most ne, mert én is ilyenre vadászom :) Az 5-ös automata annyiban rosszabb, hogy a 4-es jobb konstrukció. Semmi vészes amúgy.
2011. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt én is hallottam már sok embertől, hogy a 4-es nagyon jó, bár nekem olyan kevésnek tűnt. Remélem akkor mind ketten találunk egy megfelelőt :_)
2011. okt. 11. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
4-es automata jobb konstrukció= 5-ös automata nem megy el a világ végéig, csak 1 millió kilométert. Érteni kell a Mercedes nyelvén :D
2011. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg nincs vele baj.

DE.

Ősmercisként írom,hogy a "kereklámpás" széria messze a leggyengébbre sikeredett konstrukció.

Inkább egy E 124-est vagy 140-est keress a kiszemelt helyett.

2011. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm ilyet vett 700-ért, pillanatokon belül 1 millánál többe lett.
2011. okt. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A váltójával kevesebb bajod lesz, mint a többi részével.

Inkább egy régebbi C-t vennék.

Az sem egy elromlós fajta és olcsó hozzá minden.

(Esetleg tudok egy nagyon megkíméltet első kézből, ha érdekel.)

2011. okt. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, megnezem a javasolt szeriakat.
2011. okt. 13. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!