Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A központi zár (Ford Fiesta,20...

A központi zár (Ford Fiesta,2004-es diesel) elkezdett vacakolni, zárás után rögtön kinyit. Alig tudtam bezárni manuálisan is a kocsit. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

1. kérdés: hol érdemes keresni a hibát?

2. kérdés: a 2 ajtóból a vezető oldali ajtózár működött furcsán, főleg, amikor belülről próbáltam bezárni. Az összes többit be tudtam zárni kézzel belülről, de a vezetőoldali belső zár a központi zárat próbálta működtetni, ami viszont nem sikerült, és azonnal az összes zárat ki is nyitotta. Aztán ezzel játszottam, hogy sikerül-e, vagy 10. kísérletre bezárta, és utána a többi ajtót egyesével már be tudtam zárni belülről kézzel...



2017. márc. 31. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Elírtam, helyesen: 5 ajtó. (Mintha azt érzékelné, hogy valamelyik ajtó nyitva maradt. De nem..)
2017. márc. 31. 14:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ajtózárban lévő nyitásérzékelő mikrokapcsoló adta meg magát. Ez általában csak zárcserével orvosolható.
2017. márc. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Friss: magától megjavult (ideiglenesen), a vezetőoldali ajtó jó erős becsapásával..
2017. ápr. 3. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez még inkább a kapcsoló érintkezési hibájára utal.
2017. ápr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!