Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kisebb méretű kocsit szeretnék...

Kisebb méretű kocsit szeretnék vásárolni, aminek 1,4-es motorja van. Melyiket?

Figyelt kérdés

Kis méret, mert egyedül használom, viszont meredek helyen lakom, ide fel kell jönnie.

Városi terepjáró is szóba jöhet, de tényleg ne legyen böszme :-)



#autó #1.4-es motor
2017. márc. 31. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen árkategóriában gondolkozol?
2017. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát kábé 4-re gondoltam, de az nem fog menni..:-D
2017. márc. 31. 17:38
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy értem, annyiért szinte semmi nincs, és már belefáradtam az autós oldalak böngészésébe.

Honda Jazz tetszene, a Ford újabb Fiestája, de az csak 1.2-es, Mazda2-t néztem, az nagyon apró..

2017. márc. 31. 17:41
 4/11 anonim ***** válasza:
400-ból elég lepukkantakat fogsz kapni. Ha az 1.3-as Swift nem jó, akkor ott az 1.4-es 3-as Golf pl. Vagy valamelyik Corsa 1.4-es motorral.
2017. márc. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tegyünk még hozzá egy nullát. Annyiból mit?
2017. márc. 31. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
4 millió? Na annyiból már kapsz autót, nekem annyi pénzem sose lesz úgyhogy nem tudok mit ajánlani ebben az ársávban mert sose néztem, de kisautókból pár éveseket is vagy újat megkapsz már ami elhurcol vagy 10 évig.
2017. márc. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
15 évre tervezem, ez lesz - ha nem jön közbe semmi - az utolsó kocsim...jó döntést kell hoznom :-)
2017. márc. 31. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 1,4-es kell? Egyik ismerősöm most vett Dacia Sandero Stepway-t 0,9-es turbóbenzines motorral. Nagyon jól megy, kényelmes és szerintem gyönyörű is. Kijön 4 millióból, és még marad is belőle.
2017. ápr. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem mindenképpen, de a pofás kis női kocsiknál eddig 1.2 jött szembe, és annál erősebbet szeretnék. A feljárónk télen gyalog is járhatatlan. Nyilván le kell - kocsi ellenére is - takarítani majd az utat, de 1.4-sel (Ford Fiesta) is csúsztam már hátra, centinként araszolva lefelé, sűrű káromkodások közepette. 1.2-sel a garázsból se állnék ki, és most nem az ónos esőre gondolok..

A kocsi alapból bevásárlásra és kisebb 1-200 km-es utakra kellene, max. Adria, és nem szeretnék egy autót csak azért birtokolni, hogy a legvacakabb hónapokban - októbertől februárig - a garázsban álljon.

Valahogy a két elvárásomat kellene tudnom összekombinálni..

2017. ápr. 1. 09:44
 10/11 A kérdező kommentje:
Tényleg szép ez a Dacia Sandero Stepway :-) Köszi, utánanézek alaposabban ennek is.
2017. ápr. 1. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!