Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a problema az autommal?

Mi lehet a problema az autommal?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek az lenne a problemam hogy van egy opel astra g 1.4 16V (Z14XE motorkodu) autom es egy olyan hibat produkal hogy megyek vele es 4000es fordulatnal tovabb nem porog tehat ott letilt es pedig az ora 6000ig van skalazva illetve nem olyan regen meg siman tudtam porgetni akar tiltasig is kerdesem lenne hogy mi lehet a problema valaki nem tud esetleg segiteni? (kb 1-1,5 honapja johetett elo ez a hiba de hibakodom viszont semmilyen sincs)

koszonom elore is a segitseget!



2017. ápr. 1. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Így látatlanban EGR-szelepre voksolnék. De inkább vidd szervizbe.
2017. ápr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a segitseget! (megy a zold kez) de sajna szervizbe mar voltam es ott ki is takaritottak az Egr-t meg diagnosztikat csinaltak de semmi eredmenye nem lett es mast nem is tudtak mondani ra illetve javasoltak hogy ezeknel elegge gyakori az Egr hiba igy le lett zarva mivel sokan tanacsoltak higy erdemesebb es igy sokkal jobb valoban a kocsi de a hiba meg igy is valtozatlanul ittvan szoval sztem nem egr hiba
2017. ápr. 1. 21:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Valami miatt az elektronika letilt. Megy mindegyik henger?

Gáz+Féket nyomd egyszerre, majd adj a kocsira gyújtást. A szervizlámpa vagy a motorhiba lámpa kivillogtatja a hibakódokat.


Valami hiba biztosan van a háttérben, csak úgy nem tiltja le.

2017. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
megy minden henger es ki lett olvasva a hiba akkor Egr-t kidobta szervizbe kitakaritottak es azota az eltunt miota torolve lett bar mar le isvan zarva a szerelok tanacsara hogy tobbet ne duguljon el azota nem volt hibakod de azert koszi a segitseget! (megy a zold kez!)
2017. ápr. 4. 21:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Valakinek esetleg van meg otlete?
2017. ápr. 7. 05:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Az is előfordulhat, hogy nem lett törölve a hiba az ECU-ból, azért tilt még mindig.
2017. ápr. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Diagnosztikán kitörölték a hibakódot illetve én is rendeltem magamnak egy Elm 327 kiolvasót ami Bluetoothon keresztül működik akár telefonról vagy pc-ről is és nagy szerencsém van mivel kompatibilis is a kocsival igy már én is tudom a hibákat olvasni és törölni magamnak illetve rá néztem azzal is és nincsen hiba na meg ha nem törölték volna az Ecuból akkor tudtommal világítani kellene a hibalámpának is nem? de az nem világít!
2017. ápr. 8. 12:49
 8/8 A kérdező kommentje:
na lett egy hibakodom es ki is lett olvasva megpedig kopogas erzekelo szenzor hiba ki is lett ez a szenzor cserelve es mostmar tokeletes
2017. máj. 4. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!