Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam: VW T3...

Melyiket válasszam: VW T3 vagy T4?

Figyelt kérdés

Kb. 400 ezerig keresek autót. Előre mondom: tudom nem sok pénz, de csak hobbi célra veszem, illetve felújításra. Tehát nekem a 3-as külsőre jobban tetszik, meg én a retro kocsikat szeretem, de azon csodálkoztam, hogy a 4-esek olcsóbbak. (mindegy most a kilométeróra). Miért van az hogy egy elvileg fejlettebb, fiatalabb kocsi olcsóbb egy idősebb társánál? Talán a t3 megbízhatóbb?


Előre megkérek mindenkit, hogy "Gyűjts még rá" "Ennyiért nem autó" "Roncsot kapsz ennyiért" meg hasonló válaszokat nem kérek. Köszönöm



2017. ápr. 1. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
T3 már kezd egyre nagyobb értékű lenni koránál fogva(akárcsak a T1 és T2), főleg ami még megy a lábán, míg a T4-k nagy részét a helyi kőműves brigád szanaszét ütötte-vágta.Ha tényleg hobbi célra kellene na meg felújításra én T3 mellett döntenék, de csak ha sok pénzed van a felújításra és nem kókányolást akarsz.
2017. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hiába csak egy generációváltás van közöttük, ég és a föld a két autó, össze sem hasonlítható. A T3-masok már most kultautók, gyűjtői darabok kezdenek lenni. Talán még most lehet ésszerű áron megvenni, és nagyon jó befektetés, mert pár év múlva megtöbbszöröződhet az értéke (nézd csak meg, mennyibe kerülnek a T2-esek). A T4 is nagyon jó és tartós autó, nincs még egy kisbusz, amelyik ilyen sokat elmegy, ezekkel még mai napig járnak Angliába is sokan. De amúgy már semmi különös nincs benne, nem lesz soha olyan hatalmas értéke, mint egy T3-nak lesz nemsokára.

Szóval: retrózni T3, munkára T4.

2017. ápr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat! Ez egy nehéz döntés lesz. Mert fontos a stílus, de az ár se mellékes. Pl van kapásból 300ezerért 3 darab T4-es míg T3-as ból van egy 300ezres, a többi már 400ezer. Elég patt helyzet.
2017. ápr. 1. 22:41
 4/6 anonim ***** válasza:
300 ezer forintos T4-et felejtsd el, egy használható, működőképes T4 1 millió forint.
2017. ápr. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Értem a jó szándékot, de már a kérdés elején kijelentettem, hogy hasonló válaszokra nem vagyok kíváncsi. Ugyanis tisztában vagyok vele, hogy ha ennyiért veszek kocsit, az nem lesz megbizható.
2017. ápr. 2. 14:37
 6/6 A kérdező kommentje:
Illetve sok probléma felmerülhet, ami nem nagy gond, hiszen csak alkalmi kocsinak, hobbi célra kell. Illetve szerelni is szeretek, tehát nem probléma, ha pl. a féket meg kell javítani stb.
2017. ápr. 2. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!