Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendszám szerint egy autónak...

Rendszám szerint egy autónak meg tudom keresni az aktuális tulajdonosát, nevét, lakcímét, esetleg a telefonszámát?

Figyelt kérdés
2013-ban eladtunk egy autót,arról volt szó,hogy miután restaurálták majd szólnak és mi megnézhetjük,ebből azóta se lett semmi,pedig csak egy karoszéria munka volt rajta...A lényeg az,hogy próbáltam hívni a megadott telefonszámon,de semmi,már ki se csörög,a számon előfizető nem érhető el,a kocsi rendzámát egy régi képről tudom és a kérdésem az lenne,hogy a rendszámmal valamilyen adatot ki tudok kajtatni,vagy,hogy kezdjem el keresni?A válaszokat köszönöm.

2017. ápr. 2. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudod.
2017. ápr. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig nem. (szerencsére, képzeld el, hogy megelőzől valami hülyét, aki ezért megharagszik, kikeresi a címed rendszám alapján, aztán felgyújtja a házad éjszaka.)


Sehogy ne kezdd keresni, mert semmi közöd már ahhoz az autóhoz.

Az ügyfélkapu segítségével mondjuk annyit megtudhatsz róla, hogy forgalomban van-e.

2017. ápr. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hála istennek nem!

Igy biztonságban vagyunk.

2017. ápr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem ezt max a rendőrség tudja.
2017. ápr. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A JSZP-n lekérdezed, és ha azóta megcsinálták, biztos volt vizsgázni. A vizsgán készült fotókat megnézheted, láthatod milyen lett az eredmény, azóta négy vizsga is volt már, vagy öt. Ennyit láthatsz, több közöd nincs az autóhoz.
2022. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!