Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért közlekednek idióta...

Miért közlekednek idióta módon a furgonosok?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, a kamionosokra nem haragszok annyira, mint a furgonosokra.

2017. ápr. 2. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert a biciklisek bevágnak eléjük.
2017. ápr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hozzászólásod poénos akart lenni, de nem sikerült. Egyébként ma sem a kerékpárosokkal volt bajom, hanem pont egy furgonossal (ismét). Pár centiméterre jön mögöttem, mert ő siet, de előzni nem akar. Záróvonal nem érdekli, sebességhatár sem. Mikor kiintek neki az ablakon, hogy kezdjen már magával valamit, vegye már észre magát, akkor meg les, mint ló az istállóban, mikor kiüt a tűz. Megértem, hogy igénytelen munkát végeznek, meg sem fizetik őket, de ne engem veszélyeztessen, mert ő siet az építkezésre.
2017. ápr. 2. 20:12
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nagy része nem saját autó, így aztán hajtják, mint a veszedelem, mert nem nekik kell szervízelni meg tankolni és kit érdekel?! Meg azt is tegyük hozzá, hogy nem az értelmesebbje van ilyen munkakörben, mint mindig, tisztelet az örök kivételnek.
2017. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert nagy részük teljesítményre kap fizetést, vagy adott fuvarok vannak naponta és addig tart a munkaideje, amíg nem végez. Sofőröknél nem szabadna engedni a teljesítmény bérezést az ilyenek miatt, sem kamionon, sem buszon, sem furgonon.
2017. ápr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Sietnek, hajtáják őket mint a lovat. Mindig 1-2 óra késésben vannak.
2017. ápr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, ettől nem kell lepontozni. De amikor szabálytalankodik, dudálok és még beint nekem akkor nem nagyon tudom sajnálni. A teljesítménybérezést törvénnyel kéne tiltani, ebben egyet értünk.
2017. ápr. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyik eset: megyek az elkerülő úton 90-nel, szemben jön egy kamion, a furgon meg elkezdi előzni szép nyugisan. Nappal volt, de felnyomtam neki a refit, hogy lássa a vakegér, hogy ott jövök. Annyira le kellett lassitanom, hogy 3.-ban majdnem rángatott a motor. Ja, és a végén ő mutogatta nekem a középső ujját. :-)


A másik : szintén azon az úton, ahol mérni is szoktak, jött szembe három furgon, 1 km-ként kb. Na egyik sem villantott, hogy mérnek. Csak egy KAMIONOS az utolsó pillanatban. Ezt azóta sem tudom feldolgozni, mert a kamionosokkal eddig csak negatív tapasztalatom volt, nem fékeznek, ha előzik őket és odaér a szembejövő, le akartak szorítani, refivel jött mögöttem, majdnem becsúsztam a kamion alá, mert nem adta meg az elsőbbséget stb.


Furgonosok? Ide most csak 5 betüs szavakat tudnék írni! :-)

Egy biztos, ezután furgonosnak villantani?! SOHA!

2017. ápr. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bő egy éve tettem fel én is hasonló kérdést: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__74..
2017. ápr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es

A kamionosok általában sokkal rendesebben, és egész normális emberek kamionoznak, a tévhitekkel ellentétben. Lassítani tényleg nem szoktak, de nem azért, mert köcsögök, hanem mert nekik sokkal nehezebb a 40 tonnával lassítani, majd visszagyorsítani, ez nem is várható el tőlük.

2017. ápr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!