Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tisztító adalék?

Baltaarcúu kérdése:

Tisztító adalék?

Figyelt kérdés

Mennyire biztonságosak ezek az adalékok?

Ki akarom kormolni a kis autóm,de nem akarok nagyon autópályázni....2001 1.2 8V Punto

Ezek a prémium benzinek érnek valamit?



2017. ápr. 3. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

El kéne már felejteni ezeket az olajba meg benzinbe önthető tisztító/csodatevő stb adalékokat!Kb mint szaron a harmat annyit ér!Csak a pénztárcád lesz könnyebb tőle!

Az 1.2-es 8 szelepes puntoba meg kb annyi ertelme van a premium benzinnek mint tengeralattjaron a terasz!

Ha ennyire kormolni akarsz menj fel vele az autopalyara azt kínáld meg a testét pár km-en keresztül aztan csokolom.......

2017. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Nem kell "kikormolni" azt a szerencsétlen autót.

A "folyékony szerelő" több kárt tud csak okozni, mint hasznot.

2017. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A benzinest szerintem nem nagyon kell kormolni. De ha mégis szertnéd, nem kell fletétlenl autópálya hozzá. Menj normál országúton 2. sebességi fokozatban 10-20 percet! (Vagy a váltódnak megfelelő fokozatban, hogy magas legyen a fordulatszám.) És meg van oldva.

Ilyen üzemanyaghoz öntendő tisztító, védő, kikormoló, megelőző, stb. csodaszeretből én már rengeteg félét teszteltem, de egyiknél se vettem észre semmi változást. Lehat, hoyg azért mert előtte egyikben sem hittem igazán, így elmaradt a placebo hatás.

2017. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy valamit le is old... na az vajon hova fog kerülni? Jobb esetben csak az olajat szennyezi, rosszabb esetben a hengerbe, esetleg a katalizátorba...


Prémium benzin/gázolaj ugyanaz a kategória, aki hiszékeny annak a zsebéből ki lehet venni még egy kis pénzt, és még örül is neki. Közben meg számtalan teszttel bizonyították, hogy az energiatartalma semmivel sem jobb mint a sima gázolajnak/benzinnek, innentől fogva, nem is mehet tőle jobban a motor.

2017. ápr. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De igen, 3-as, a benzinest is ki kell néha kormolni. Élő példa rá a feleségem Focusa. Átlagban negyedévente haza kell vele autózni Mo-ra (800 km), mert ennyi idő alatt rendszeresen beragad az alapjárati fúvóka szelepe. Ő rendszerint csak a városban megy vele, és női logika alapján mindig a lehető legmagasabb fokozatban, ahol természetesen nincs meg az egészséges fordulatszám.
2017. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!