Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi üzemanyaghoz kell...

Llaci89 kérdése:

Mennyi üzemanyaghoz kell önteni, a Üzemanyagrendeszer-tisztító Fuel line cleaner adalékot?

Figyelt kérdés
[link]

2015. dec. 14. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Dobozás fel kell tüntetniük.

2. Az a vicces ezekben a cuccokban, hogy gondolj bele, ha valóban le is old valamit az utána hova fog kerülni... láttam már pár vicces történetet ezzel kapcsolatban.

2015. dec. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Nekem eddig 3 autóm volt, mindhárom Alfa, és van egy Fiat is, az Alfa-k mind túl mentek a fél millió km-en, a Fiat nemsokára belemegy a 800 000 km-be. Egyik autóhoz sem használtam ilyen tisztító dolgokat, mégsem volt semmi bajuk. 200 000 km-enként tankot mosatom, csak a gyár álltal előírt Selenia olajat használom, csak normális gázolajat tankolok.


Ha már valami gond van, akkor ezek a tisztító szerek már szinte semmit nem érnek, nem beszélve arról, amit előttem írtak, hogy tisztítanak is valamit, akkor az a kosz hová kerül? Marad a rendszerben.

2015. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!