Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A W124 dízelmotorjai bírják a...

A W124 dízelmotorjai bírják a használt sütőolajat?

Figyelt kérdés
A minap utolértem egy lefingott (talán) 200D-t ami olyan szagot árasztott, mint egy balatoni halsütő szeptember végén.

2017. ápr. 3. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek vele, de nagyon rossz a motornak.
2017. ápr. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Imadjak :D a regi kamras szivodezsok tonkretehetetlenek. Fele gazolaj fele szurt sutoolaj es ugyanugy elmegy mint gazolajjal. Telen vigyazni kell vele mert bedermed es bekell huzni ha az akksi nemtul acelos. Sutoolaj motorolaj faradtolaj trafoolaj zsir mindegy neki.
2017. ápr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik haverom a Citroen BX-et tankolta ilyenekkel, aztán egy év alatt háromszor kellett kitakarítani az üzemanyagrendszert és volt két adagolócsere, mert mégsem bírta a taknyot. Nyilván spórolt vele :D :D
2017. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem sütőolaj, inkább suttyóolaj...

:)

2017. ápr. 3. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Parszor atkell szurni es egy moshato gazolaj szurot kell beiktatni. 1.6D golf 2t hajtottam sokaig 2 eve mai napig nemlett hozzanyulva semmihez csak a szuroket csereltem ki plusz kopo alkatreszek. Abbahagytam mert untam allandoan a rendorokon parazni. A haverod nemtud sporolni normalisan. En tudok olyan szivoD citroent ami kutat nemnagyon latott meg. Semmi baja
2017. ápr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Elmennek vele simán. Többen hajtanak régi dízelt étolajjal, mint sokan gondolnák.
2017. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!