Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzinszivattyút mennyire...

Benzinszivattyút mennyire sürgős cserélni és kb. mennyibe kerülne? (VW Passat)

Figyelt kérdés
Utastérben hallani, ahogy duruzsol. Nem olyan hangosan, de lehet hallani.

2017. márc. 31. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Ki mondta Neked,hogy ez baj?

Egyémben is hallható,2 mp-ig.../Suzuki/

2017. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szervizbe ma elvittük, ott mondták, hogy ez lehet a baj.


Cseréltetni viszont ha nem sürgős, várnék vele. Ez nem csak 2mp-ig hallatszik, hanem alapjáraton, ha kikapcsolom a ventilátort és a rádiót, akkor hallani, ahogy búg folyamatosan. A zaj pedig hátulról jön, középtájt, és nem a motortérből.

2017. márc. 31. 21:13
 3/7 anonim ***** válasza:

nekem (nem VW. régi mondeo) szép lassan gyengült el amikor tönkrement, és akkor cseréltem, amikor már nagyon meguntam, hogy baromi lusta az autó. hangja viszont nem volt.


kb. 10 perc volt kicserélni az autósbolt előtti parkolóban: fel kellett a hátsó üléspárnát pattintani, és ott volt alatta, csak le kellett húzni a csöveket és ki kellett emelni a tankból.

2017. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: A gyorsulásnak köze van hozzá? Mostanában észrevettem, hogy nem úgy gyorsul, ahogy szokott. Illetve kb. mennyibe kerül a csere? Benzinpumpát is kell cserélni?
2017. ápr. 1. 09:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan várj vele. Ráérsz kicserélni ha már megállt.
2017. ápr. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha részben vagy egyáltalán nem működik a szivattyú,akkor nem "ellustul" az autó,hanem rángat vagy egyszerűen nem megy.
2017. ápr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Ráérsz kicserélni ha már megállt."


Addig azért nem szeretnék várni, hogy mozgásképtelen legyen az autó.

2017. ápr. 1. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!