Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford mondeo 2. 0 tdci ghia...

Ford mondeo 2. 0 tdci ghia vagy seat leon 1.9 tdi éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Friss jogsival szeretnék magamnak venni egy autót. 116-131lovas mondeot vagy a 90-110lovas leont ajánlanátok? Kb 800000-1millioig tudnék rá kolteni.

Olyan dolgokra lennék kíváncsi hogy melyik a kényelmesebb kevesebb fogyasztású biztonságosabb és melyiknek van.valami komolyabb tipus hibája?



2017. ápr. 4. 01:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont ezt a Mondeót szokták költségesnek mondani az adagolórendszer szervizelése miatt. Keress rá guglin! Totalcaron is volt róla interjú egy olyan szervízzel, akik csak ezeket javítják és megélnek belőle. Ez szerintem intő jel.
2017. ápr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Mondeo eggyel nagyobb kategóriás autó, úgyhogy nem korrekt az összenhasonlítás. Amúgy a 2.0 TDCI is egész jó motor, jól bírják, de az 1.9 TDI meg a legjobb ugye.
2017. ápr. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adagolós vs CR motor. Limuzin vs hot hatch.

Fordból, ha a 131lovasból tudsz PSA motorosat találni akkor az jó vétel lehet.(1997ccm a PSA 1998ccm a ford)

2017. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
MK3 és a faceliftje szerintem nem készült PSA motorral.
2017. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondeo jobban tetszik mert jobban felszerelt es erősebb is de nagyon sok helyen írják hogy tonkremegy benne minden kb... egyre jobban elbizonytalanodok
2017. ápr. 4. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha friss a jogsid, akkor inkább kisebb autót ajánlanék. A kisebb kevesebb súllyal rendelkezik, így erősebbnek fogod érezni a lóerőt. Nekem ugyan 2011-es Mondeóm van, de 3 gyereknek is bele kell férnie. Ez a Mondeó igen termetes. A fogyasztása városban 5,8 liter/100 km, 5 emberrel autópályán szintén ugyanennyi. Mivel 70 literes tankja van, ezért nagyon hosszú utakra is elég. Kényelemben szinte verhetetlen. Éppen azért, mert hatalmas. 1 éve vettem, 200 ezer felett volt benne, eddig csak üzemanyagszűrőt kellett cseréltetnem benne. ami nagyon tetszik benne, az a kényelem és az első szélvédő fűtése. Pedig sima alapmodell(1.6 Econetic). Sajnos ez nem az az árketegória, de lehet, hogy megvehető annyiért is egy régebbi típus. Ezt a szériát 2007-től gyártják, MK4-es.
2017. ápr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!