Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudom lecseréltetni a...

Hogyan tudom lecseréltetni a rendszámot? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Használt autót tervezek vásárolni. A kiszemelt évjárat azonban pont a zászlós/EU-s váltás magasságában van. Nem szeretnék zászlós rendszámmal közlekedni, mert öregíti az autót. Hogyan tudom lecseréltetni a rendszámot, mennyibe kerül és mi a menete?

2017. ápr. 4. 03:17
 1/8 anonim ***** válasza:
"Elveszíted" mindkét rendszámot és lesz új 30 fabatka környékén megáll a dolog, cserébe majd azt hiszik az autódról, hogy valami lefingott német import.
2017. ápr. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bezzeg ha Magyarországon használták, akkor az milyen szuper.

Ha majd valaki meg akarja venni, úgyis tudni fogja, hogy mikor került az országba az autó.

2017. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Új rendszám és régebbi autó kombó azt a látszatot kelti hogy németből behozták a lestrapált kocsit olcsón.


Na meg eleve azt hiszik hogy olyan szegény vagy hogy nem futotta normális kocsira csak olcsón németből :D Ha régi rendszáma van akkor azt is hihetik hogy olyan sok pénzed volt a 2000-es évek elején hogy tudtál venni új kocsit :D

2017. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aham, olcsón Németből, bezzeg ha ócska J betűs magyar rendszám van rajta, az mennyivel menőbb már.
2017. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: A J betűsök többsége már "EU-s"...
2017. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2004-es évjáratú autót szeretnék, ugye az EU-csatlakozás 2004. május 1-jén volt, az első EU-s rendszám a JDA-001, de ugye van olyan, hogy "beragad" egy korábbi kombó, még IW* kezdetű rendszámmal is láttam ilyen kocsit.
2017. ápr. 10. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy időben volt aki ragasztott fel uniós matricát a rendszámra, ez lehet a magyarázat az uniós IW rendszámra. A másik lehetőség, hogy soron kívül kérték, vagy lefoglalták. Különben nem lenne I-s uniós zászlós rendszám.
2017. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem volt EU-s, az "ilyen" alatt 2004-es évjáratú kocsit értettem. Elnézést, ha félreérthető voltam.
2017. ápr. 10. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!