Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a hirdető nincs egy kicsi...

Ez a hirdető nincs egy kicsi elszállva?

Figyelt kérdés

Véletlen találtam rá erre a hirdetésre:

[link]


Valóban szép autó, én kifejezetten szeretem a típust, hisz volt ilyen autónk amikor gyerek voltam.

A leírást elolvasva, és az árat látva nekem egy kicsit abszurd az egész.

Esetleg ha egy 120-125 lovas DOHC motor lenne benne, az dobna az értékén, de így?!

Meg azért nem alkuképes az ár mert minden héten ajánlatot tesznek az autóra?

Óriási :D


Nekem nagy álmom,hogy egyszer legyen újra egy ilyen autóm, de ha lenne közel 1 millióm kocsira, tuti biztos,hogy nem venném meg, szerintem ha nem Cosworthról,vagy OT-ről van szó, ezeknek az autóknak 500-600 a vége, akármilyen szép.

Nincs haragom a hirdető irányába, csak néha nézegetek autókat, és valahogy mindig megbotránkoztatnak az ilyen magasan szálldogáló hirdetők, csak úgy mint a pofátlan alkudozók :)

Persze lehet csak én nem tudom értékelni.


2017. ápr. 5. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
Ezek mind idióták. Az egész haszaltautó egy viccoldal. Mikor a leélt 93 as roncsokat ,rossz váltóval 400- 500 ért felteszi és odaírja h "alkudozó idióták kíméljenek". Az ilyenek meg is érdemlik ha rájuk rohad. Van fent egy csomó hulladék túlárazva hónapok óta,mindig frissítve,előresorolva de az árból egy forintot nem enged véletlenül sem. Ez kb olyan h a boltosnak is szivejoga 600 ft ért adni a tegnapi kenyeret,csak lehet h rápenészedik .. Egy darabig fogja is még árulni ezt a szart.
2017. ápr. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Ahogy mondod..aztán ha felhívod ,akkor mondja a nagyképű szöveget, hogy ráérek nem kenyérre kell..Oké, akkor hirdesd még 1-2 évig ,kinek mi a hobbija ,van akinek az ,hogy neten nézegeti a kocsija képét.De aztán már adná féláron is, mikor már rohad széjjel az állástól ,és kinő alatta az ecetfa.


Én megtanultam ,hogy az első épkézláb ajánlatra igent kell mondani ,mert máskülönben simán rajtunk ragad a portéka és csak áll benne a pénz. A kocsi meg pont nem arról híres ,hogy tartaná az árát.

2017. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
26%
És ha az a hobbija akkor mi van? És ha egy bontószökevènyt árulok 1 gurigàèrt akkor mi van?én meg azt nem értettem soha, hogy ez miért fáj néhány embernek. .
2017. ápr. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
26%
Vagy valakinek meg az a hobbija, hogy mások hirdetésinèl elemezget, játssza a szakértőt,fikáz..
2017. ápr. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!