Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 125ccm-es motort...

Milyen 125ccm-es motort vegyek, ha 105kg vagyok és 190cm?

Figyelt kérdés
"Gyorsulási/sport" motorban gondolkoztam. Először egy Honda CBR 125 R néztem, de azt olvastam hogy ez kisebb fajta motor és a felfüggesztése sem jó nagyobb súlyhoz. Ebben kérném a segítségeteket hogy milyet vegyek. Maximum olyan 600e forintig mennék el. És az is fontos hogy azért gyorsan lehessen vele menni.

2017. ápr. 5. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Régebbi kétütemüeket nézz ha gyorsaság kell, bár nem tudom ekkora mérettel melyik kis sportmotor lenne kényelmes, talán aprilia af1 az elég nagy testű.
2017. ápr. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a a választ, de lehet hogy egy kicsit rosszul fogalmaztam. En is tudom nagyon jol hogy egy 125-től ne várják nagy csodát, de a gyorsaságot úgy értettem hogy az autópályán kényelmesen elmenjen. És lehetőleg 4 ütemű legyen. De azért köszönöm a a választ.
2017. ápr. 6. 07:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Autópályán kényelmesen 125ös motorral nem fogsz menni főleg nem 4t-vel.
2017. ápr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!