Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A2 vagy Mercedes A160?

Audi A2 vagy Mercedes A160?

Figyelt kérdés

Melyik lenne jobb valasztas?

Kerlek csak olyan irjon akinek van tapasztalata.

Varok minden adatot az autorol, velemenyt is.


2017. ápr. 5. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Audi. Zseniális kis kocsi.Alu kaszni jó helykihasználás 1.4 tdi-vel vedd meg ,szinte nem eszik semmit és jól megy. Az 1.2 tdi -nek vacak a váltója . A Mercinek az első szériás A kategóriása elég betegágy,azt kevésbé ajánlom.
2017. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindketto az autók szégyene. Nemhiaba nem is gyartjak mar az A2-est pl. A mercirol annyit tudok mondani (bar nekem A140-es volt), amit mar egyszer itt leirtam: a legpozitivabb dolog benne, hogy konnyu kiporszivozni, mert egyenes a padlo. Es kb ennyi. Uttartasa nulla, kenyelem szinten, fogyasztasa benzinesnel sok. Mondjuk azt nem irtad melyik evjarat erdekel, de a 2004 elottieket messzirol kerulnem. Kb olyan erzesem volt benne, mint ha a 306-os volánbuszon a soforulesben ulnek, meg az ules is ugy nyikorgott. Nincs az a jo isten, hogy megegyszer ilyet vegyek. Nezz helyette inkabb egy ford fiestat/focust, jobban jarsz.
2017. ápr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a2 1.4-es volt már. Iszonyat drága minden főleg a dízelhez. Mára már olyan korúak hogy kész anyagi csőd.


a160 nem volt de biztos vagyok benne hogy azért a pénzért egy fenttarhatóbb és jobb állapotú opelt, ford-ot kapsz

2017. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2017. ápr. 5. 20:01
 5/8 kiitos ***** válasza:
merci olcsóbb , a2 nem fog szétrozsdásodni
2017. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egyik szar a masik fos!Valassz!!
2017. ápr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az A2-es audi szerintem jobb főleg egy 1.4pd-vel, ha nem zavar a 3hengeres hang. 3-4l körül simán el lehet vele kocsikázni.
2017. ápr. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha az Audit egyszer megtörik, azt mar te nem igen fogod megcsináltatni.
2017. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!