Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor egyedül autóztok nincs...

Mikor egyedül autóztok nincs az az érzésetek mintha nem is lennétek egyedül?

Figyelt kérdés

Mikor egyedül vagyok itthon mindig unatkozom. De mikor autózok soha, hiába megyek egyedül. Olyan mintha társaságban lennék.


Ugye körülvesz a többi autós, megállok tankolni, enni valamit, vagy egy autópálya pihenőjen, stb.


2017. ápr. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:

ha csak simán gurulsz, az is nagy figyelmet igényel...ezért érzed úgy, mintha nem lennél egyedül..


otthon persze hogy dögunalom van(már akinek)

2017. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De, én is így vagyok vele, figyelem hogy a többiek mit csinálnak, az ők fejükkel is gondolkozok, stb. Hosszú úton mindig akad valaki, akivel úgymond együtt megyünk, akaratomon kivül. Már olyan is volt, hogy ugyanabban a parkolóban álltunk meg pihenni (talán nem véletlen), és összehaverkodtunk.

De én amúgy is úgy vagyok vele, hogy imádok autózni, egyedül érzem a legjobban magam, mert ilyenkor tényleg csak a kocsikázásra tudok koncentrálni. Számomra nem unalmas, vagy fárasztó, hanem kis túlzással terápia.

2017. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen érzésem. Majd kiderűlt, hogy az előző tulaj 2 napig volt holtan az autóban.

Valami kihalt erdőszéli parkolóban találtak rá, valami szív gebasza volt az öregnek.

Vásárlásnál nem derűlt ki mert a vínasszony nevén volt az autó.

(lada samara)

2017. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En ha egyedul autozok, akkor erzem legjobban, hogy na vegre most csak egyedul vagyok:), szoval elegge masok vagyunk.
2017. ápr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem néha apám beül a jobb egybe, vele szoktam "beszélgetni". 18 éve meghalt...
2017. ápr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretek vezetni, főleg egyedül, amikor nem karattyol senki mellettem és oda megyek, ahova akarok. Van úgy sokszor, hogy csak úgy mászkálok, semmi dolgom, csak megyek a vakvilágba. Ha valaki elvenné a kocsim valszeg megölném :)
2017. ápr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!