Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy suzuki ignisem és...

Márkus lajos1986 kérdése:

Van egy suzuki ignisem és utánfutót szeretnék venni hozzá fék nélkülit de csak 350 kg össztömegűt vontatható vele vagy fékesbe 800 kg csak az a baj hogy nincs 350 kg össztömegű futó. Mit tudnátok ajálani nekem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 7. 16:50
 1/6 egySanyi ***** válasza:
Van az csak nagyon pici, esetleg vegyél újat ott még szerintem meg tudják oldani, hogy papíron jó legyen. Én is így voltam pár éve fastrával fék nélkül 550 körül, de én találtam a közelben egy használtat ilyen súlyadatokkal. De a nagy többség fék nélkül 750 kilós már. Vagy cserélj autót.
2017. ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél ráfutófékest. Miért nem jó az neked?
2017. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van az, csak keresni kell:


[link]


[link]


[link]

2017. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van ráfutófékes 750 kilós, és azzal tuti semmi bajod nem lesz jogilag sem.
2017. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ráfutófékeshez gyakorlat kell, kicsit másképp viselkedik, óvatosan kell vele például tolatni, különben befékez és jó esetben megemeli az autó seggét, rossz esetben szétcseszi a vonóhorgot.

Fék nélkülivel meg tényleg nem szabad játszani, mert ha rád tol, az Ignis simán az árokban landol.

Ezek a fentebb linkelt picik jók lehetnek, ekkora autóhoz még akkor sem szabadna nagyobbat, ha szabályosan le lehetne papírozni.

2017. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az 5-ös tökéletes választ adott.

Annyival egészíteném ki, hogy a ráfutófékesnek van egy tolatási tüskéje, amit tolatás előtt be kell dugni a megjelölt helyre...persze előremenetnél kihúzni...

2017. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!