Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel növelhetem 50-es motorom...

Asddsaasddsaasddsa kérdése:

Mivel növelhetem 50-es motorom teljesítményét? (többi lent)

Figyelt kérdés

Aprilia rs 50 2005-ös "sport"motorrol lenne szó.Teljesítményét szeretném növelni.(milyen alkatrészek kellenének,meg hallottam olyant is hogy a benzinhez kevertek valamit.)Szóval aszt szeretném kérni,hogy valaki ezeket irja le.A válaszokat előre is köszönöm.

14/f



2017. ápr. 7. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:

És hova emelnéd? Az RS50-ek fojtás nélkül viszik majdnem a 100-at állítólag. Elégedj meg ezzel, főleg hogy a kategóriája alapján maximum 40-nel mehetnél.

Ha még fojtott? Ötletet nem adnék.


Majd ha 15,5 leszel beiratkozhatsz jogsira (A1 kategória), aztán lehet feljebb lépni ha ez már nem elég.

2017. ápr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Motorcserével.


50 cm3-ből nem lehet csodát csinálni. Csak azt éred el ezekkel, hogy drasztikusan lecsökken az élettartam.

Jól írja az előttem szóló, várd ki a másfél évet, megcsinálod az A1-et és veszel egy 125-ös gépet.

2017. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet teljesítményt növelni, de az többe kerül, mintha vennél egy erősebb gépet.

próbáld ki a shell 100 nitro+-t..

a jutubon van videó a spécizésekről.

2017. ápr. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Szerintem az a1-et ki fogom hagyni és csak 18évesen jön az a2 azis csak azért hogy hamarabb lehessen az a.Akkor nézek valami 600cc-s sportot.Az alatta lévőket kiszeretném hagyni.
2017. ápr. 8. 10:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Benzinhez lehet keverni nitrometánt, acetont, talnolt, benzolt, esetleg szerezhetsz repülő benzint. Utánna állítani a gyújtást, kompresszió arányt optimalizálni. Ha nincs sok pénzed, akkor ne keverj a benzinhez semmit, mert hamar átég a hengerfal, megég a dugattyú. Ezt azok csinálják, akik pályáznak vagy versenyeznek a motorral, megvan a kellő anyagi háttér, és alkatrész mennyiség.
2017. ápr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!