Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » HDI vagy JTD legyen szerintetek?

HDI vagy JTD legyen szerintetek?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni,jókat olvasok mindkettőről. Meg persze rosszat,hogy fúj olasz,francia.


Peugeot 307 2.0 HDI,107 ló, 2003-as évjárat

vagy

Alfa Romeo 156 sw 1.9 jtd, 116 ló, 2003-as évjárat.



2017. ápr. 10. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Naná, hogy az Alfa. A 307 ritka ronda egy jószág.
2017. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%

Az egyik szar a másik fos....

Az alfa egy igazi hulladék,főleg a facelift előttiek!Ugyan az 1.9jtd egy jol sikerult motor,de mára csilliard km van bennük,igy aztan hatalmas a riziko faktor is!A futomuve felevente szethullik a magyar utakon!Raadasul a kombi teljesen elonytelen belole mivel kategoriaja legkisebb csomagtartojaval rendelkezik!

A pözsóra meg inkább nem is pocsékolnám a karaktereket.....

2017. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miután rá költötted a gatyádat a motor helyrehozására, akkor nem olyan rossz az alfa dízel motor. (tapasztalat)
2017. ápr. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt régen 307es 2.0HDI 90LE. Teljesen jó autó volt! Mondjuk rendesen karban is volt tartva nálam.
2017. ápr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 winkler Barnabás válasza:
2002-es évjáratú 307-esünk van már lassan 8 éve, Az említett 2.0 HDI motorral. Alapvetően nagyon megbízható, egy kicsit lomha szegény, de szimpla közlekedésre pont elég... Fogyasztása 7 liter környékére tehető. Mi rendszeresen és viszonylag gyakran cserélünk olajat és olajszűrőt, valamint gázolajszűrőt... Nagyon ritkán van baja, de ha van, akkor azért megfájdul az ember szíve. Az utóbbi évben kellett befecskendezést cserélni, egy picit drága volt... Amivel szórakozni lehet még, az a termosztát... Az istenért nem melegszik be télen az autó, pedig már 2x volt benne termosztát cserélve. Mi nagyon meg vagyunk vele elégedve, többször volt olaszországban és 2x franciaországban, kutya baja
2017. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TotoJTD ***** válasza:
Én mint JTD tulaj, és ismerős körben nagyon sok, a JTD motor elnyűhetetlen, ha gazdája van, és nem 20ezrenként rakja bele a Selenia (gyári előrt olajat), akkor a világból is ki fog menni az a motor. :)
2021. máj. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Annó egy 1.5dci Megane mellett döntöttem végül. Hát kár volt, ekkora egy b.d.s f.s s..r autót meg életemben nem b.szt.m. Most már én is olyan tipikus "franciát soha" lettem. Gyorsan meg is váltam tőle. Picivel több, mint 2 éve van egy 2008-as Fiat Bravom, 1.4 benzin, 120 ló. Lekopogom, de kutya baja. Ami váratlan kiadás volt , az 10 ezer forintba se került rajta. A kötelezőket ( fék, olaj, szűrők, futóműalkatrészek - tehát kopó, fogyókat) nem számolom, mert minden autón kell ezeket cserélni. Úgyhogy ja, nagyon elégedett vagyok.
2021. máj. 2. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor az 1.4 turbo igaz?
2021. máj. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, turbós.
2021. máj. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!