Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50cc-s motort/robogót...

Milyen 50cc-s motort/robogót érdemes venni? Jó megbízható legyen, (iskola járáshoz kéne, az kb.15km oda 15 vissza)!

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó motort/robogót nem tudtok mondani (márka, típus)?

Robogót néztem, és elég magas vagyok így supermotot is!

Előre is köszönöm, további jó hétvégét, sziasztok!



2017. ápr. 2. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
A kistestű japán robogók között nézelődnék a helyedben, elsősorban a Yamaha Jog és a Honda Dio lenne az, amit ajánlanék. Ezek nagyon megbízhatóan, jó a gyorsulásuk is, igaz, a végsebesség általában csak 60-65 km/h, emiatt elsősorban inkább városon belüli használatra alkalmasak. Viszont nem tudom, merrefelé laksz, de egy forgalmasabb főúton szerintem elég veszélyes tud lenni egy 50-es motorral napi 30 km-t ingázni. Az autók, buszok, kamionok folyamatosan előzgetnek, ha jönnek szemben és kevés a hely, simán leszorítanak... Én is nem egyszer jártam így, amikor az 50-es robogómmal jártam nyári munkára a tőlünk kb. 7-8 km-re lévő városba. Ha már vagy annyi idős, akkor én a helyedben letenném inkább az A1-et és a 125-ösök között nézelődnék, azok már tudják a 90 körüli utazótempót.
2017. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem csak AM jogsira (50cc alattira) van jogsim!
2017. ápr. 2. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Piaggio-Gilera Typhoon, Stalker pl., vagy hasonló Yamaha, Aprilia.
2017. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!