Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Infiniti Q50 2.2d vagy BMW...

Infiniti Q50 2.2d vagy BMW 328i Xdrive?

Figyelt kérdés
Melyiket választanád ha az árról nem beszélünk, kizárólag az autók kvalitásairól.
2017. ápr. 10. 18:36
 1/10 crudy ***** válasza:
Az infinitiben ha jól tudom már mercedes dizel motor van ami nagyon jó. Kívülről és belülről bmw és kényelemszempontjából is bmw. Egyébként infiniti
2017. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, mercedes motor van benne. Tehát szerinted azért inkább a BMW?
2017. ápr. 10. 19:25
 3/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem írtad milyen BMW. Ha már az új ami turbós benzines akkor inkább legyen Diesel, ha már szívás faktor van akkor legalább legyen takarékos Diesel. A bmwt jobb vezetni. Te dontod el.

Én lazán vennék egy szívó benzines infinitit ha még kapható, ott alig van szopasfaktor.

2017. ápr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: írtam: 328i Xdrive
2017. ápr. 10. 20:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: a BMW az = szívás faktor?
2017. ápr. 10. 20:28
 6/10 crudy ***** válasza:
Nem feltétlen szívás a bmw csak amiben turbo van az nem szívó márpedig minél egyszerűbb egy motor annál kisebb a lehetőse bármi elromlására és annál olcsóbb az egész. Dízel már nincsen turbó nélkül így az infinitinél szóba se jön a szívó, viszont ma már a bmw a benzineseket is turbóval szereli. A mercedes dízelei még pár éve nagyon jók voltak, nem tudom pontosan most milyenek, nem hiszem sokat romlottak volna. Én bmw-t választanék mert európai és ha már egy szalon autót veszek akkor nem nagyon gondolkodnék a motoron mert 100 ezret úgyis elmegy komolyabb gond nélkül (általában) és addig úgyis lecserélném és én személy szerint a német márkákat jobban szeretem ha nem feltétel a hosszú élet.
2017. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 crudy ***** válasza:
Egyébként 328i Xdriveból nagyon sok van különböző évjáratokban.
2017. ápr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó:köszi. A német márkáknál akkor nem számíthat az ember hosszú élettartamra?
2017. ápr. 10. 20:44
 9/10 crudy ***** válasza:
Hát relatív a hosszú. Aki egy ilyen tipusu autóban gondolkodik és nem használtan veszi, neki hosszú az a pár év amíg használja de biztos, hogy egy japán autó tovább fog gurulni mint egy német. Főleg ha teljesen japán autókról beszélünk amiben nem merci motor van. Egyébként ez a gyártóknak szánt szándékuk. A gyártók nem élnének meg az autó eladásból egy nem csinálják őket örök életűre h jelentős bevételt termeljenek a márkaszervizek és az alkatrész eladás. Vegyünk egy aktuális példát. Van két bmw-m, mind kettő e46. Az elsőnél nem voltam elég körültekintő és vettem egy romhalmazt. A másodikat nagyon sokáig kerestem és végül Németországból kellett behoznom, hogy szépet találjak. Ha vettem volna egy 95ös swiftet az még biztos, hogy ma is menne gond nélkül. A japán autók sokkal igénytelenebbek és tovább bírják az elhanyagolást de persze azok sem élik túl a teljes nemtörődét. A bmw egy presztízs autó és szeretik azok is megvenni akiknek nincs rá pénzük. Megveszik azt ami már talán le van rúgva és ha gond van vele akkor nem csináltatják meg, végső esetben tovább adnak rajta valami madárnak mint én voltam. Még egy példa: az autókban van kötelező szerviz számláló. Ez az intervallum 15-25 ezer kilométerre van megadva, úgy, hogy mindenki aki foglalkozik autókkal tudja, hogy 10 ezrenként le kell cserélni az olajat de naagyon maximum 15 ezer. És ezt a gyártók is tudják.
2017. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi.
2017. ápr. 10. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!