Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtan vett autóm az...

Használtan vett autóm az alábbi foltot produkálja, ha egy ideig alapjáraton megy. Egészen apró kis pöttyöket "köpköd". Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

[link]


Amúgy nem füstöl kéken, olajat nem eszi, szépen jár és nagyon jól megy...


2017. ápr. 10. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pont akkor csinált ilyet, amikor ette az olajat, benzines létére rendesen kormolt (tiszta korom volt a hátulja egy hosszabb út után) és egyáltalán nem füstölt kéken.
2017. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
Szoktad használni hosszabb távokra nagyobb sebességnél?
2017. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A napokba került hozzám, fogalmam sincs hogy az előző tulaj milyen távon használta. Ma megnyomtam 160-al, meglepően jól ment. Annyit vettem észre, hogy ilyen tempónál ha fékezek, elhúzza az autót az egyik irányba.
2017. ápr. 10. 21:20
 4/4 crudy ***** válasza:
Cserelj beteteket, nezd meg h nem e rozsdasak a munkahengerek es normalisan visszamennek, ellenorizd a tarcsakat. Vidd fel az autot a pajara es nyomj vele egy hosszabb utat. Lehet csak ki kell kormolni. Lehet fogy az olaj csak keves es nem vetted meg eszre ha nem reg van nalad.
2017. ápr. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!