Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2,1-2,3 millió Ft-ból milyen...

2,1-2,3 millió Ft-ból milyen fiatalos/sportos családi autót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Elsősorban kombikat nézegettem, azok közül is a mazda 6 (2008-9), audi a4 b8, ford mondeo (2008-10), de limuzin kiadásban is nézegettem, azok közt inkább a skoda superb/octaviát (2008) (viszont ezek kicsit visszafogottabbak, nem annyira fiatalosak). Ti mit milyen motorral ajánlanátok? Évi kb. 10.000 km inkább 100+ km-es utakon.

2017. ápr. 10. 22:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez még az első kiadáshoz tartozik, viszont én a másodikat nézegetem mazdából, és 2.0-ás a maximális motorméret, amivel venni szeretnék autót. :)
2017. ápr. 10. 23:15
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyértelműen Octavia RS.
2017. ápr. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Már a kettő kizárja egymást. Fiatalos /sportos és a családi autó. Ez két külön kategória.
2017. ápr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az octavia Rs, az audi a4 és a mazda 6 is sportos családi autók, szóval nem hiszem, hogy kizárnák egymást.
2017. ápr. 11. 10:40
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Sportolni akarsz, vagy családozni? Minek egy kombival sportolni. Meg mitől sport valami? Ezek elég messze vannak attól, hogy sportnak lehessen nevezni. Vegyél egy kombit, ha már arra gerjedsz, aztán gyűjtögess még és vegyél egy játszós autót.
2017. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

A sport alatt nem arra gondoltam, hogy 100-al bevenni a 90 fokos kanyart, hogy a gyerekek az ajtó oldalának simuljanak a centrifugális erő miatt. Hanem elsősorban a kinézet legyen fiatalos, mint pl. a mazda 6, mely első sárvédője nagyban hasonlít az Rx 8-ra, vagy az A4 avant, mely kimondottam szép autó, és nem egy öregeknek való kinézetű autó. Ilyen szempontok szerint pl. a skoda fabia meg superb kombik nem tetszenek a nagy kerek hátsójukkal... öregesek. 22 évesen pedig nem akarok egy öregeknek való autóba beülni, és nem is akarok BMW-t venni, mint sok korombeli, mert előre gondolkodok, és arra számítok, hogy lesz családom, akiket majd szállítanom is kell valamiben. De az ne is legyen sportautó, mint egy BMW, de ne is legyen kerek elől hátul, mint a skodák nagy része.

Pl. a Mazda 6-nak van a sportwagen kiadása, ami annak ellenére, hogy családi autó, sportos kinézetű és biztonságosan lehet benne utazni a családnak. Szóval ha azt mondod, hogy nincs olyan, hogy sportos családi autó, akkor nézz utána jobban...

2017. ápr. 12. 10:34
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem egy 2011-es 2.2 mazda kombi dízelem van 3 éve vettem, 129 lóerős verzió, családnak is megfelel, hely is bőven van benne, ha kicsit élvezni akarod az autózást azért nyomaték is van benne nőven, ha jól tudom 340-es. jó kis verda, én szeretem.
2017. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szervízelése drága? Kettőstömegű lendkerék, részecskeszűrő voltak cserélve? :)
2017. ápr. 12. 17:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért megy tönkre mostanság mindenkinek a részecskeszűrője?
2017. ápr. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!