Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért olyan kárörvendőek az...

Miért olyan kárörvendőek az emberek ha megtudják, hogy probléma van az Audi márkájú autómmal?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom, hogy elromlott az autóm akkor senkit nem érdekel...max adnak tanácsokat. Ha megtudják, hogy Audi akkor hírtelen örvendeni kezdenek...legalábbis mosolyogni.

Mi a különbség?


2017. ápr. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Senkit nem érdekel milyen kocsid van. Szerintem neked van feltünési viszketegséged, hogy ebből itt kérdést csinálsz. Feleslegesen.
2017. ápr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Irigyek. De tényleg így van. Én is most adtam el egy A6-ost, mert kellett a lóvé, aztán hallom vissza, hogy röhögnek rajtam...
2017. ápr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pontosan egy tíz éves autóval dicsekednék.
2017. ápr. 11. 20:43
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Az hogy a legtöbb ilyen autó tulaj arra veri magát, hogy megbízható meg megy és egy AUDIT MEG BMW-t képes meg venni akár 1.9-es DÍZEL motorral. Persze ezzel nincs baj szíve joga, de amikor a dagatt gyerek el kezd előzni az A3 egykilectédéivel engem, meg egy kamiont és majdnem szembe találja magát a szembejövővel, akkor még ő pattog. Hiába Audi 110 ló ott is 110 ló, talán ki lehetne mondani, hogy 110 ló a mai átlaghoz képest azért eléggé alatta van (nem sokkal de ott van). Persze itt tisztelet a ritka kivételnek, de ez az eset nem az első és ez nem vicces, hanem kicseszett veszélyes.ű


Jön az én kérdésem:


Oké Audisok und BMW-sek megveszitek dízelbe, de kérdem én, miért nem vesztek 3000-es dízelt? Vagy nagyobbat? Ezt sosem tudtam megérteni...

2017. ápr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Van benne némi fokú irigység, meg másrészt viszont sok sztereotípia, amelyeknek alapja is van.
2017. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A vezetési technikát nem kéne összetéveszteni a vagánykodással. Aki gyorsan hajt, meg előz az megteszi bármilyen autóval.

Újabban nem látom nagy dolognak, hogy valakinek BMW-je vagy Audi-ja van...főleg ha nem egy új autóról beszélünk. Az új bármilyen márkájú autó mellett elbújhatok a vén csotrogányommal.

2017. ápr. 11. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

10 éves autó és már vén csotrogány, nah az sem rossz. (ezért is ilyenek az emberek)


Egyébként speciel egy E39-nek bazi jó megjelenése van és egy ilyet feketébe le sötétített ablakkal az átlag emberek meglátnak már nyitva a szájuk, hogy há biztos bankot rabolt vagy valami simlis akárki, közbe meg egy 97-es évjáratú régi autóról beszélünk...

2017. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én is röhögök azokon, akik annyira nem értenek az autókhoz, hogy audit vesznek.
2017. ápr. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek 99,9%a magasról tesz rá, hogy Audi, vagy épp Trabant jön vele szemben. Főleg, hogy az itthoni Audik nagy része nyugatról behozott roncs.


Erre szokott jönni az, hogy jó autó, a német csak azért cseréli, mert 5 éves... nem, azért cseréli, mert tudja ott mennyi a legolcsóbb szerviz óradíja is, és többet kéne költenie a kocsira mintha venne egy újat, amire ott a garancia.

2017. ápr. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem irigyek. Csak eddig tetted magad, hogy Audid van, menőztél és leszóltál mindenkit, aki az Audi-Bmw-Merci szentháromságon kívül volt. Most csak szánnak, ahogy a hülyegyerekeket szokták.
2017. ápr. 12. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!