Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw 525d vélemény és 320d...

Bmw 525d vélemény és 320d vélemény, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
vennék 2006-2009-es évjáratú bmw-t.nekem bmw szervizes ismerősöm azt mondta h 525d az jo.átadja a vezetési feelinget.én kételkedtem az auob mert neten lttam h sok a szerviz dija.nekem azt mondta hűlyeség.jot kell venni és akkor nem megy rá a gatyám.mondta h a 320d sem rossz de az kevésbé adja át a feelinget.én mégse tudok dönteni.
2017. ápr. 14. 11:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb a motor, annál jobb. 6 henger jobb mint a 4.
2017. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
és ha szépen használjuk mármint ha nem nyomjuk mint a hulye akkor meghibásodás szempontjábol nem kell fizetni több százezret?
2017. ápr. 14. 11:48
 3/25 anonim ***** válasza:

Egyaránt ugyanolyan drága mind a kettőnek a fenntartása ezért ha olcsó autót akarsz akkor ezzel az erővel egyáltalán ne BMW-t vegyél. Eleve egy jót megvenni se lesz olcsó de később kevesebbet kell költeni rá bár ez függ attól is hogy mennyit mész vele és mennyire vagy balszerencsés.

De ha mindenképpen BMW-t akarsz akkor hallgass a szervizes ismerősödre! Ha olyat nézel amit ő ajánl (525d) talán el is megy veled megnézni és átnézni őket.

2017. ápr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 crudy ***** válasza:
Mind a ketto dizel igy elobb utobb kell ra fizetni tobb szaz ezret. Meg ha vigyazol ra es nem vagod akkor is pl vezerlest egyszer cserelni kell. Egyebkent jo motorok de lehetoleg inkabb hat henger mint negy.
2017. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Pföjj 6 henger... 8 hengereset vegyél. Az még jobb :) De a legjobb a 10 hengeres.

Pföjj dízel... Benzines 10 hengereset vegyél :)

2017. ápr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 crudy ***** válasza:
Az egy vagyon :D
2017. ápr. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Először is azért veszek dizelt mert keveset fogyaszt es emellett a nyomateka is nagy.de am lehet sok a szervize csak ne hogy az elso ket evbe kelljen fizetni ra 300ezret
2017. ápr. 14. 12:23
 8/25 anonim ***** válasza:
300 ezer Ft az kb. aprópénz egy BMW szervizelése során, pláne 2 év alatt 1-2 komolyabb futóműalkatrész is többe van, mint 150 ezer.
2017. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A #7-es kommented alapján vált teljesen nyilvánvalóvá, hogy neked abszolút nem való BMW. És tényleg nem megbántani akarlak, de rengeteg hozzád hasonló ember van, aki így gondolkozik, aztán izzadságszagú és csalódás lesz a "nagy szerelem". Ez a márka csak azoknak a (stabil egzisztenciájúak) kiváltsága, akik tudják, hogy bármilyen hiba vagy körülmény esetén sem gondolnak a fogyasztásra/szervizköltségre/kiadásokra.
2017. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
utolso kommentelő igazad van.mert kb az vesz nagyobb bmw-t akinek mindegy h mennyibe kerül.fogyasztás stb.
2017. ápr. 14. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!