Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi az Aprilia RS 125...

Mennyi az Aprilia RS 125 szervizköltsége?

Figyelt kérdés
Le tudnátok írni, hogy hány km-enként mennyit kell rá költeni?

2017. ápr. 14. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugye ezt a kérdést csak poénnak szántad? Mert azt nem hiszem, hogy valaki komolyan azt hiszi, pontosan megadható előre, mikor mi fog meghibásodni egy járművön...
2017. ápr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tőled, meg a pénztárcádtól függ.
2017. ápr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem az esetleges meghibasodasokra gondoltam, hanem az elhasznalodo alkatreszek cserejere.
2017. ápr. 16. 09:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Erre írtam, hogy pénztárcádtól függ. Én megveszem a 100 000 ft feletti osztrák Rotax gyári hengert hozzá, a 60 000-es dugattyúval, te lehet megveszed majd a legolcsóbb hengerszettet 35 000-ért kompletten. Csak amíg én hiba nélkül motorozok vele utánna elég sokáig, addig te kb fele annyit mész, jóval kisebb teljesítményre húzott motorral.

Átlagba mezei használat esetén 9-10 000 km-t kibír, ha nem a leggagyibb szettes veszed hozzá, hanem egy jó középkategóriát vagy felette lévőt. De mondom, ezt konkrétan nem lehet megmondani, hogy mennyi összeg és hány km, mert motoronként, beállításokonként, rendszertől és használattól függően más és más.

2017. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!