Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te melyiket vennéd meg a 2...

Te melyiket vennéd meg a 2 Audi közül?

Figyelt kérdés

Rég óta nézegetem az Audikat 4.2 motorral. Tegnap sikerült eladni az autómat és két potenciális kiszemelt van. Egyelőre csak három fős a család de hanarosan gyarapodik.. Szerintetek melyik éri meg jobban? Mindkettőt meg fogom nézni.


[link]



[link]



2017. ápr. 14. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
egyiket se. lerúgott szarok.
2017. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

az elsonel fura a rendszam kialakitas, talan amcsibol behozott? nem tul bizalomgerjeszto ott az ablakban... lehet randaliroztak vele


a masodik bun ronda es oreg

2017. ápr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Jó, a második tényleg nem nyerő, idő közben le is mondtam róla. De az A8 szerintem nagyon rendbe van..
2017. ápr. 14. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Egyiket sem, ennyiért már autót is lehet venni.
2017. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azt hittem, csak én szoktam ilyen hülyeségekről álmodni, de nem :D

S6-ot vennék, azért, mert szerintem jobban néz ki, meg a kombi alkalmasabb a családnak. Ez az A8-as, a még nem single frame maszkkal, nekem nagyon nem jön be személy szerint. Amúgy volt első generációs A8-am, 4.2 benzines, a motorral soha semmi gond nem volt, fogyasztása pedig 13 liter körül megállt vegyesben. Szóval ez ne ijesszen meg :D

2017. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az A8-at megnézem élőben, kíváncsi vagyok rá nagyon..
2017. ápr. 14. 18:13
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

A8 egynyócér biztos jó lesz...

Mindkettő szemét, én az A8 árából inkább egy A4-et vennék kézi váltóval ha már nagyon Audit akarsz.

De úgyis eldöntötted.

2017. ápr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az A8 nem néz ki rosszúl,de én inkább külföldön(Németország) is körűlnéznék.
2017. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mind a kettő pénztemető. Ha ennyi pénzed van akkor egyiket sem...
2017. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én az A8-hoz sem fűznék nagy reményeket, valószínűleg az USA-ból behozott (amerikai kivitel az látszik rajta) korábban vízkáros autó lehetett. Sokan csinálják ezt, hogy kint megveszik fillérekért és még vámmal együtt is megéri itthon eladni ár alatt, feltámasztják, hogy nagyjából működjön és utána meg hullanak a csontvázak a szekrényből... Kíváncsian várom mit mondtak rá élőben :)
2017. ápr. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!