Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma sikerült bele mennem egy...

Bgs30 kérdése:

Ma sikerült bele mennem egy látszólag nem nagy kátyúba. Mint kiderült mély volt és teli volt eső vizzel. Utána egyszerüen le állt az autóm, ami egy darabig el sem indult. Jo pár próbálkozás után siker? .

Figyelt kérdés
De eleinte gáz adásnál le is fulladt,meg utána mintha rángatott vna.furi volt,mintha a féket nyomtam vna..
2017. ápr. 15. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha benzines kocsiról van szó, valószínű beterítette a víz a motorteret, és áthúzott a gyertyakábelnél a szikra.

Egyszer beelementem sötétben országúton egy mély kb 10 cm-es nyomvályúba, tele vízzel.

Leállt a kocsi, motorteret felnyitva látszott hogy mindenhol szikrázik...letörölgettük rkngvyal oszt mentünk tovább

2017. ápr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Picikét beázott a rendszer de úgy tűnik kiszáradt.


"furi volt,mintha a féket nyomtam vna"


Ilyen érzés amikor kevesebb henger működik, mint kellene...

:)

2017. ápr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ja igen benzines a tütü.de akkor nincs nagy baj.remélem a hengerek is mennek tovább rendesen

2017. ápr. 15. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak az akkud letérdelt. Esetleg kontakthiba az akkusarunál.
2017. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát nemtom ma hajnalban megint elö pördült egy nagyobb eső után bele hajtani egy az ut széléről le nem folyó víz áradatba,és dettó.meg állt az autó.nagyon nehezen el indult,és rángatva bár de haza értem vele

Ez asszem nem túl jó?!

2017. ápr. 16. 06:32
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy az akksi lenne,mert szinte vadi új.nincs egy hónapja sem hogy vettem.mert amivel vettem az autót az biza kuka volt..
2017. ápr. 16. 07:30
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztosan nem az akku hibája, csak van itt egy fickó, aki szerint minden baj okozóját az akksiban kell keresni...

:D


Kerüld az út széli tócsákat, mert ha nem is teszi végleg tönkre az autót, de nem tesz jót neki.


No és ne írj privát levelet!

2017. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Okoskodó utolsó hozzáröfögő!

Nem tudom kivel keversz össze, de nagyon tévúton jársz!

Másrészt akár akkumulátor is lehet. De a gyengébbek kedvéért elmagyarázom az esetleges összefüggéseket. Gödör (amiben víz van, így nem látod milyen mély)- fenékzárlat... ha ilyen okos vagy, mint amilyennek hiszed magad, akkor biztosan tudod miről beszélek. Sokszor előfordul. És az akku máris zárlatos lesz... pont ilyen hibát okoz.

Gödör- rázkódás- nem meghúzott, vagy nem jó méretű akkusaru... ezt se kelljen már elmagyaráznom. Pont ezt okozza. De h olyan okos vagy, miért nem okoskodsz inkább máshol?

2017. ápr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!