Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol éri meg venni autót,...

Hol éri meg venni autót, magánszemélytől vagy kereskedésben?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 15. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Lényegtelen.
2017. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Magánszemélytől.

A kereskedő nyilván rárak valamennyit az árra, hisz nyilván nem ingyen csinálja. Emellett a magánszemély ismeri az autó előéletét, hibáit, míg a kereskedő nem biztos.

2017. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Idő = pénz.

Egy magánszemély 1 autót árul, egy kereskedő sokat.

Ha sürgősen kell autó, menj kereskedőhöz, ott rövid idő alatt sok autót megnézhetsz és hamarabb megtalálod, ami kell, viszont ennek ára van.

Ha ráérsz, járd körbe az összes magán hirdetést.

2017. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem majdnem mindegy. A magánszemély is ugyanúgy átverhet, max. nem teszi rá a hasznot mint a kereskedés.
2017. ápr. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kereskedés tesz rá hasznot, de a kereskedő sem tudja eladni a piaci átlagár felett az autót ezért ő jóval a piaci átlag alatt veszi és a különbség jelenik meg nála haszonként.
2017. ápr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a kereskedést preferálom, 2-4 éves, lízingből visszavett, garanciális autókkal.
2017. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként én autót magánszemélytől csak akkor vennék ha az ismerős, és ismerem az előéletét.


2 éve kereskedésből lett autó nekünk is. Meg szerintem eztán is úgy lesz.

Pláne amit írt valaki, hogy van választék is szépen.

2017. ápr. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6-osnak teljesen igaza van, ilyenekből lehet kifogni a legjobb vételeket, jó áron.
2017. ápr. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!