Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autót beszámíttatni...

Használt autót beszámíttatni kereskedésben lehet igaz? De ott meg drágábbak az autók.

Figyelt kérdés

Kocsi vásárláson gondolkodom, és nagyobb államaim vannak mint amennyi pénzem, de nem is szeretném évekig halogatni a vásárlást, míg összegyűlne a pénzem a szebb és jobb kocsira.

Így eszekbe jutott valami, de azt hiszem ez sem lesz jó megoldás. Szerintetek?


Szóval ha előbb veszek egy olcsóbb kicsit, pl 800 ezer körülit.

Így ugye nem kéne évekig tömegközlekednem, mert lenne kocsim, de ugye nem az államaim kocsija.

Aztán ha összejön több pénzem, akkor beszereltetném, meg kipótolnám.


Az államaim kocsijait , úgy 1 M 700 ezerért hirderik mostanában.


Szerintetek? Ráfizetéses így?


2017. jan. 15. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ráfizetés lenne. Egy 800.000es kocsira kell költeni, hogy használni tudd. Amikor beszámíttatod majd tuti kapsz egy jó árat rá ha egy kétszer olyan drága kocsit hozol el. De nem fogja kompenzálni a ráfordításaidat. Egyébként, ha egy 800.000es kocsit meg tudsz most venni (+átíratás, első szerviz, fenntartás stb) akkor vagy gyűjtesz még hozzá fél évig és akkor pár százezer hitellel megveszed ami tetszik, vagy most veszed meg hitelre. 50% önerő már elég jó azért. Csak ésszel kell hitelt felvenni. Végig kell gondolni, hogy megengedheted-e magadnak
2017. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az államaid autói két év múlva olcsóbbak lesznek ötszázezerrel. Addig gyűjthetsz, aztán majd ebben az államban beszereltetheted amit akarsz.
2017. jan. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden autó totális ráfizetés...de az élmény az megfizethetetlen.

Vásárolj egy neked tetsző, elérhető árú autót, és ne számolj, mert akkor megkeseredik az élmény.

Aztán évek alatt kiderül "megérte-e"..


Ugyanis ha nem számolom, hanem élvezem a jó autó nyújtotta örömöket, akkor minden pénzt megér.


Így nézd.


szerintem.

2017. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kereskedő nem Teréz anya, hanem haszonélvező vállalkozó. Ezért drágább minden. Az ő célja, hogy nyerjen az árún. Te meg csak bukhatsz.
2017. jan. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg hitel ? Nem a legjobb dolog de ha havi x ezer forintokat felre teszel amugyis nem m1 hogy a bankak adod vagy a parnad ala ? De legalabb meglenne almaid autoja :p (bocs hogy nincs ekezet csak telon vagyok es lusta vagyok szarakodni vele )
2017. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


A végén a "beszereltetem" szó "becseréltetem" akart lenni, csak átírta a telefon...

2017. jan. 15. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem így működik,kedves kérdező...

"Évekig nem kell tömegközlekednem"...aha. Nem tudom hollaksz, de ez Pesten évi kb. 110 000 Ft. Egy autó, óvatos használattal évi 3-400 000 Ft. Biztos sokat spórolnál, ha autóznál tömegközlekedés helyett. Nem elég megvenni a majmot, attól kezdve banánt is naponta venned kell.

Add össze: biztosítás, teljesítményadót, vizsgadíj kétévente, szerviz, olajcsere, kopó alkatrészek, és ha a tömegközlekedés helyett használod, havi két teli tank minimum.

2017. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!