Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kell megállni az autóval?

Hogyan kell megállni az autóval?

Figyelt kérdés
Ha pl kettesbe vagy hármasba megyek akkor nem kell vissza váltogatni ugye, hanem fék,kuplung és üresbe? Ne nézzetek hülyének még csak most kezdtem.

2017. ápr. 15. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, ahogy írod.

Fék, amikor alapjárati fordulaton van a motor, akkor kuplung és üres.

2017. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 crudy ***** válasza:
44%
Kenyelmesen mesz harmasban es latod h piros a lampa. Elkezdesz szepen lassan lassitani a fekkel de mar a kuplungon a labad. Amikor mar kozel a lampa es kb 20al haladsz kinyomod a kuplungot es csak akkor rakod uresbe amikor mar megalltal.
2017. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valahogy úgy, ahogy leírtad. "Most kezdtem" Úgy érted most kezdtél el tanfolyamra járni? Mert ha levizsgáztál, és már van vezetői engedélyed, viszont a megállással nem vagy tisztában, akkor akkor az elég félelmetes lenne...
2017. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, mostmár teljesen tiszta. :) És úgy értettem, hogy még csak most kezdtem el tanfolyamra járni.
2017. ápr. 15. 23:43
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Elkezdesz fékezni, és amikor már kellően lelassultál, amikor már érzed hogy erőlködik az autó, akkor nyomod ki a kuplungot, és miután megálltál csak azután veszed ki üresbe!
2017. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!