Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy Ford C- max ra fel tudom...

Egy Ford C- max ra fel tudom tenni valamilyen módon a H Astráról maradt 5x110 es felnieimet?

Figyelt kérdés
A Ford 5x108 az Et ugyan az. Az agyátmérőt nemtudom sajnos.Hallottam valamilyen kúpos csavarról amivel megoldható de nem tudom igaz e, hogy létezik ilyen.
2017. ápr. 16. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, aminek az a neve, h osztókör módosító. Ez egy tárcsa amiben az egyik osztókör furatai, másik osztókör menetei vannak. Én nem favorizálom az ilyet, mert egy kitalált alkatrész. Érdemesebb eladni, v cserélni a felnit. Szerintem. Jófogáson nézd meg az osztókörmódosítót. Ott szokott lenni.
2017. ápr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kiitos ***** válasza:

Valamilyen módon biztosan sikerül...

Majd a műszaki állomáson vizsga alkalmával megmondják hogy mennyire volt jó ötlet más méretű agyra való kereket feltenni.

Nyugodt lelkiismerettel útnak indítanád a feleségedet-gyerekeidet ,vagy bárkit ilyen összeállítással?

2017. ápr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kettes! Ne dramatizáld túl a kérdést! A kérdező pont azért tette fel a kérdést, mert használható információra van szüksége. Ő sem akar hülyeséget csinálni, azért kérdezett! Tengelyméret módosításra a tehermentesítő másnéven központosító gyűrű van kitalálva! Ez egy teljesen elfogadott gyári dolog! Kérdezőnek az osztókörrel van problémája! Erre az egyetlen megoldás az osztókörmódosító.
2017. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!