Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hasonló helyzetben járt már...

Hasonló helyzetben járt már valaki?

Figyelt kérdés
Adott egy 3mas bmw tavaly lett benne ac pumpa cserélve, most megint azt produkálja hogy megáll menetközben az autó különbözó helyeken áll meg a benzinszint mutató es a fedélzeti szerint is van benne üzemanyag...rá tankolásnál indul szépen és megy tovább
2017. ápr. 16. 22:56
 1/6 crudy ***** válasza:
Probaltad mar h akkor tovabb megy e ha csak leveszed a tanksapkat es visszateszed?
2017. ápr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos hogy van benne olyankor benzin...pl. Ma is megállt és pénteken tankoltam bele és nem sokat mentem az autoval
2017. ápr. 16. 23:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem ertek hozza, de ez olyan, mintha bizonyos szintnel nem szivna az ac. Szerintem szerelő szetszedi, megnézi, javítja.
2017. ápr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Régebbi BMW-knél (mindegy hogy milyen széria) típusbetegség az AC pumpa. Tudom miről van szó, mert nekem is van E34-em, meg a sógoromnak is volt, mindketten sokat szenvedtünk a pumpával. Nekem most van benne a 3-dik AC pumpa, és most sem lehet kevesebb, mint 20 liter benzin az autóban, mert akkor már nem megy.
2017. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 crudy ***** válasza:
Értem h van benne üzemanyag de próbáltad e h a tanksapkát letekered, visszateszed és kész. Mert lehet ez üzemanyag pumpa is de lehet az is, de lehet h vákuum van a tankban.
2017. ápr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt nem probáltam még...., megy szervizbe ott majd csak csinálnak vele valamit...
2017. ápr. 26. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!