Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi kocsiba is lehet vagány...

Régi kocsiba is lehet vagány fedélzetit szereltetni?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves kis verdám. Imádom, sose hagyott cserben, de szeretném tuningolni. Lehet bele építtetni navigációt vagy fedélzetit? Ha segít Toyotáról van szó. Csak mer spanom a 2001es peugeotjába olyan képernyőt szervált, hogy megállt a szivem :D

Béke!



#Peugeot #Toyota #verda #fedélzeti #öregkocsinemvénkocsi
2017. ápr. 17. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet...
2017. ápr. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet ha van hely - vannak pl. 2 DIN méretű (a normál rádióméret 1 DIN) fejegységek, érintőképernyővel, meg távirányítóval meg mindennel.

A baj az, hogy a gagyi az tényleg gagyi; a komoly meg olyan történet, mintha a könyökein kikopott meg a gallérjánál rongyos ingemre varrnék igazgyöngyből csinált gombokat...


Milyen Toyota? A 13 évvel ezelőtti pl. Yarisban a két szellőző közötti idióta formájú rádió van, na annak a helyére nehéz szépet alkotni... ...viszont a 2004 körüli Corollákban ott a szép nagy hely, oda simán befér egy nagyobbacska fejegység.

2017. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem pont egy 2004es Yarisom van. Agyaltam Corollan, de a regi verdam ismerem, szepen kiszolgalt engem. Tartok egy "regi uj" kocsiba beruhazni.
2017. ápr. 17. 23:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehetni mindent lehet. A szépség meg relatív. Találkoztam már nagyon csúnya installációval ami gyönyörűen szólt, de csináltunk már nagyon szép utólagos beépítést 12.000ft-os AliExpressről szervát motyónak is.

2004-es yaris. Automata klímás? Mert emlékeim szerint ahhoz létezik típus specifikus 2dines fejegység. Ott a középkonzol 80% kuka. Új vezérlő egységet is kap vele együtt. Nyilván nem olcsó.

Mindenhez létezik megoldás. Subaru legacynak olyan beépítő keretet gyártanak aminél az elakadás jelző gomb is átkötésre szorul.


Jó közép út lehet a sima 1din méretű fej, motorosan kihajtható képernyővel.

Az elkézpeléseknek csak a pénz szab határt.

2017. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Találtam pár perc guglizás után 2 DIN-es maszkot 2004-es Yarishoz:

[link]


így azt feltételezem, hogy beépítőkeretet is lehet kapni hozzá. Ezek alapján pedig óriási a kínálat gagyitól a profi 2 DIN-es fejegységekig.


Tehát a válasz: szerintem lehet.

2017. ápr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! :D
2017. ápr. 18. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!