Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A multitronic váltó mennyire...

A multitronic váltó mennyire gyakran romlik el, ha rendszeresen cserélve van az olaj?

Figyelt kérdés

Mi romlik benne el leggyakrabban?

Egyet olvastam, ohgy valamilyen fém reszelék egy szenzornál berakodik és rossz jeleket küld a számitógépnek amitől kisül.

Konkrétan nem találtam róla semmit. Mindenki irja, hogy megbizhatatlan meg hasonlók.



2017. ápr. 18. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Az egész egy rakás kaki. Biztosan elromlik, biztosan sokba kerül és nem óvod meg semmivel.

olvass : [link]

2017. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor még spórolnék is vele, ha nagyobb motorral venném quattroban tiptronic váltóval? Hiába 3 literrel nagyobb fogyasztása városban?
2017. ápr. 18. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:

200-300 ezer kilóméterenként megy tönkre. De 200 ezret minimum kibír, az tuti.

És ha még mindig te vagy az, aki multitronicos A4-et akar: igen, szerintem megéri nagyobb motorral venni, mert sokkal jobban megy, és a fenntartása nem sokkal drágább.

2017. ápr. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az aki A4-et akar. Én A6-t akarok venni.
2017. ápr. 18. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy is, akkor mégjobban érvényes az, hogy nagymotorral kell venni, mert A6-ba 6 hengeres motor illik a legjobban, azzal megy jól.
2017. ápr. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!