Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault lagunam van szét ment...

Szilvafa111 kérdése:

Renault lagunam van szét ment a váltóm elvileg. Mert midnen sebességben ha engedem rá a kuplungot akkor recseg és meg sem mozdul a kocsi ráadásul el folyt a váltó olaj is. Milyen váltót kellene szereznem?

Figyelt kérdés
Szerelők szerint új váltó az jobban megéri mint a régit helyrehozni. azt szeretném kérdezni hogy milyen váltó kellene bele?? mert az én kocsim 1995 2.0 benzin és találtam egy ugyan ilyet csak az év végi gyártás az enyém augusztusi.. nem tudom hogy ez számít e valamit. válaszokat előre is köszönöm? ..:)

2017. ápr. 3. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár hónap nem számít, 2001-ben volt váltás a II-es típusra. Amúgy a bontóban simán megmondják melyik váltó való az autódhoz.
2017. ápr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1995-ös autó, szerintem az már nagyon koros, és le is futhatta már azt a kilométert, amit várni lehetett tőle. Veszel bele egy váltót, utána szét fog menni benne valami más. Én ilyen helyzetben simán azon gondolkodnék, hogy valamilyen fiatalabb autót vegyek helyette.
2017. ápr. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen motorhoz keress váltót, újat (ha van) semmiképp ne vegyél, mert azt nem bírod kifizetni. A használt meg lesz 15-20000.
2017. ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!