Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyivel fogyaszt többet a...

Mennyivel fogyaszt többet a 2.7TDI a 2. 0TDI-től? (audi a6 c6)

Figyelt kérdés

Most nem a gyári számok érdekelnek hanem az, hogy ez használat közben mennyire igaz.

2.0TDI-vel akartam venni (ezt is szidják, de volt 4 évig és nem volt vele gondom, de lehetetlen hozzá quattrot találni) multitronic váltóval (szintén sokat szidják, mert gyári hibás konstukció és drága a javítása). Most arra gondoltam, hogy 2.7-tel keresnék quattrot mert ebben tiptronic van (amit ismerős megjavít akár ingyen is).

De mivel nagyobb motor többet fogyaszt. Spórolnék vele, ha inkább többet költenék üzemanyagra mint, ohgy tönkremenjen a motor vagy a multitronic?

Nem járok vele hűde sokat.



2017. ápr. 18. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Motorkódot írhatnál így nehéz pontos választ adni. Egyébként ha csak lökettérfogatot nézzük nem sokkal. Országúton 0.5 1l. Egyébként ha ekkora motorral nézel egy ilyen kaliberű autót nem édesmindegy hogy mennyit fogyaszt?
2017. ápr. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem mindegy.
2017. ápr. 18. 22:14
 3/10 walk w1th mee ***** válasza:
23%
akkor végy egy tico-t te ny0 mi proli,nem m1??? a6 kell de egyen keveset?:D az ilyenektől hányok,és nyeritek :D
2017. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
teljesen egyetértek utolsó válaszolóval. Ha ilyenen akarsz spórolni ne automata 2.7es audit vegyél uramisten.
2017. ápr. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor már egyen akár 20 litert is, tökmindegy?

Ennyire okosok vagytok?


Kérdező, haverod ingyen megcsinálja a váltót? Az anyagköltség is sok száz ezer, h munkadíjat nem kér, akkor is.

Egyet tudok, 3,0 Tdi nekem 10,5- et eszik, 245- ös gummancsokkal, ösdzkerékkel. 2,7 talán 8,5-9 körül megáll.

2017. ápr. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: És normális használat mellett?


Kérdező, van az un. népítélet totalcar-on. Ennek a német verzióját is megtalálod a neten, ott nézd meg, azok lesznek legközelebb a valósághoz

2017. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös: azt a munkára értettem.

És nem értem mit jöttök azzal, hogy ennél az autónál mit számít a fogyasztás. Nektek mindegy hogy 8 vagy 20litert fogyaszt?

2017. ápr. 19. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
#6 ezt hogy étted? Milyen neked a normális használat? Vagy ez nem normális használat? Nem értelek.
2017. ápr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom sokallja a 10.5-et. Csak azt felejti el hogy egy 3 ezres, automata, közel 2 tonnás összkerekes monstrumba van, nem egy 1.9 tdi a négyes gófban.
2019. okt. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Mr.Q77 ***** válasza:

[link]


ide beírod az adatokat és voálá több száz/ezer felhasználó valós fogyasztását fogod látni.

2019. okt. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!