Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort ajánlanátok?...

Milyen motort ajánlanátok? (50ccm)

Figyelt kérdés
Használtan vennék sport max 50ccm-ig motort. Simson S51 volt eddig, de már öregszik, és szeretnék beruházni egy modernebbre, főként "sportra" használnám. 170-180 ezerig elmegyek, mit ajánlotok?

2017. ápr. 18. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
*bocsi, sokat olvastam, belezavarodtam. Enduro, nyitott motor érdekelne!
2017. ápr. 18. 22:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Kismotorban max a robogónak van értelme. Egy 50ccm Enduro vicces, olyan a hangja, mintha egy kávédarálón ülnél. Mondjuk a motorozás alapjait megtanulni jó, de minimális befektetéssel vehetsz egy normális 125-öst is, amit B-s jogsival + különbözetivel pikkpakk vezethetsz is.
2017. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így van, robogó az robogó, senki nem nézi le, de észre sem veszi.

Az 50ccm cross/gyorsasági azt meg kiröhögik.


Tapasztalat.

2017. ápr. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Yamaha DT50-et néztem ki. Az is nagyon nevetős?

Robogót nagyon nem akarok, ne menjünk bele miért, nem az én világom.

2017. ápr. 19. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:

DT 50 nem rossz, Közlekedj vele normálisan lakott területen belűl és nem fognak kinevetni.

Terepen nagyon jó, mindenütt elmegy.


Én is 50ccm enduro/cross-ban gondolkozom, terepen való motorozásra. (terepen, kényelmes tempóban kirándúlni)

2017. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!