Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatok a Renault dCi...

Tapasztalatok a Renault dCi motorokrol?

Figyelt kérdés

Csaladi autot szeretnenk venni maximum egy millio ft-ig, dizelt, a fogyasztas es tartossag miatt. Viszonylag sokat megyunk vele, varosban, varoson kivul, palyan is.

En szemely szerint nemet autot vennek, 1.9TDi-t (a 90 vagy a 110 lovasat) viszont szuleimet nem gyozte meg egyik sem, nem tetszik nekik kivulrol sem a B5-ös Passat se a Golf, semmi.


Inkabb olyanokban gondolkodnak mint a Ford Mondeo, vagy a Renault Laguna.

Mondeobol a 2.0TDCi es a 2.2TDCi valtozatokat, Lagunabol a 2.2dCi valtozatokat nezegettuk. Nekem kulsore tetszik mindketto, nekik is, viszont ezekrol a motorokrol, autokrol semmit nem tudok nekik elmondani, soha nem erdekeltek.

Valakinek velemenye ezekrol a TDCi es dCi motorokrol? Esetleg sajat tapasztalat?



2017. ápr. 19. 17:37
 1/1 norbertox82 válasza:
Szia!!nekem dci motoros megane-om van!! Ha ilyet szeretnèl arra figyelj oda hogy ne legyen szèthajtva,mert az sokba fáj!! Mielőtt megveszed nèzesd át,annyit megèr!!!olajcsere 10-12ezer után,olajszűrő jo fajta,levegőszűrő csere!! Meg hidegen nem padlózzuk,hosszú út után hadjuk 1-2 percig alapjáraton hogy a turbo vissza hüljön ha ezeket betartod jo kis autó!! Sokan nem szeretik mert nèha gondozni kell!!! Egy kis odafigyelès ès hálás lesz!! Nekem 1.5 dci van igaz nem laguna hanem megane!! 300ezret mentem vele ès nem volt mèg nagy baja!!fogyasztása kiváló,4,5-6l !!!Remèlem tudtam segíteni!
2017. ápr. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!