Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi vs BMW tapasztalatok?

Audi vs BMW tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra ezzel a két márkával.Illetve ha egy 99es Audi A4et (1.8, 62kW) és egy 98as BMW E36ot (1.6, 76kW) hasonlítunk össze, melyik lenne strapabíróbb?És melyik a megbízhatóbb márka tapasztalataitok szerint? Tegyük fel hogy az áruk ugyan az.Előre köszönöm a hozzáértők válaszait. :)

2017. ápr. 20. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
2 BMW is volt, de azért én úgy gondolom, hogy "szaladgálós" autónak bőven rossz választás egy BMW (nah jó kinek mekkora táv a "szaladgálás" ez azért fontos tényező)
2017. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 crudy ***** válasza:
Gyor budapest tavra gondoltam szaladgalas alatt. Kar lenne erre egy komolyabb auto.
2017. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

10 es nek írnám


igen sok autó van ami 100-110 lóerő és nem bmw

de azok a töredékébe kerülnek, és a fentartása is a töredékébe kerül


aki bmw-t vesz az szerintem azért vesz mert kell a böszme nagy motor a sok lőerővel.

a kis köbcentis prémium autókat nálunk azok veszik akiknek suzukira sincs pénzük de penge mód akarnak fesziteni egy béjemvében:)

és vesznek pár százezerért egy 20 éves 1.8 es 3 as béjjemvét amit aztán sem tankolni sem megjavítattni nem tudnak majd.


...Szerintem a kérdező is ez a kategória.

Ezért is javaslom neki hogy vegyen egy opelt, fordot, suzukit vagy valami hasonló olyan autót amit fenn tud tartani!

2017. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 crudy ***** válasza:
Hát nem értünk egyet :D
2017. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Oh hát olyan távra meg valami izmosabb dízelt vennék, legyen béemwé és akkor egy 530dé, de hogy ne legyen marha sok szervizköltség meg én szeretek 1-2 emberbenek az önbecsülésébe belegázolni, akkor meg ott van az Octavia RS dízelbe.
2017. ápr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!