Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi van akkor, ha valaki...

Mi van akkor, ha valaki tankol a benzinkúton, de nincs nála elég pénz hogy kifizesse?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 21. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
akkor addig sehova nem megy míg a számla rendezve nem lesz
2017. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az autó ottmarad, irány a busz/vonat/bármi, és elballag az illető pénzért..

velem is előfordult, én igazoltam, hogy a közelben lakom, elengedtek, öt perc múlva vittem a pénzt..


amúgy kútja válogatja..kulturáltan meg kell beszélni.

2017. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy ott kell hagyj valami értéket, akár az autót, amíg nem jelentkezel a zsetonnal.
2017. ápr. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jártam így, egy iratot otthagytam, fordulóval vittem a pénzt,iratot vissza. Ennyi.
2017. ápr. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

És persze bankkártyája sincs. Nem, túl valószínű ma Magyarországon, hogy autó van, bankkártya nincs, ma már alap dolog.

Amúgy ott kell hagyni valamit. Személyi igazolványt, lakcímkártyát nem vehet át, mert zálogként átadása és átvétele is bűncselekmény.

Egy drágább mobil mondjuk megteszi, azért biztos visszamegy a tulaj - most a kutas fejével gondolkozom.

2017. ápr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az asszonyt hagytam ott addig, amíg elkocsikáztam pénzért :D
2017. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én jártam már úgy hogy otthon felejtettem a bankkártyám nálam meg KP-ban csak 8000 Ft volt és 13 Ft kellett volna, így ott mivel ismertem az egyik kezelőt ő mondta nekem hogy hagyjak ott valami értéket. Mivel okmányokat nem hagyhattam ott, egyrészt mert ha a rendőr lemeszel útközben amire az esély mindig megvan és kéri és nem tudom átadni, és azt mondom hogy náluk van akkor őket büntetik meg mert ők ilyet nem vehetnek át csak úgy zálogként. Hivatalosan úgy megy hogy felírják a számot és a lakcímemet és már nem emlékszem pontosan de ha nincs rendezve a számla x időn belül akkor kiküldik a számlát hogy rendezzem, ha úgy sem akkor feljelentés ami elég körülményes. Általában elszokták engedni az embert pénzért ha megadja a pontos adatait amit igazolni is tud.
2017. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!